Immunflex Ürünleri

Immunflex Ürünleri

   Immunflex markası, kadın girişimci Tijen Ziyal’ın doğal beslenmeye dikkat çekmek, farkındalık oluşturmak için geliştirdiği bir markadır.
   “Sadece tüketen değil üreten bir toplum için” prensibiyle çalışmalarına devam eden Immunflex; extreler, çaylar, dut, pekmez, pastil üretir.
   Beyaz dutun içeriğindeki antioksidan, vitamin ve diğer yararlı besinleri araştırma konusu yaparak Ar-Ge çalışmalarını destekleyen Immunflex markası, alanında öncü olmayı hedefliyor.
   Immunflex Dut Unu, koruyucu ve ilave şeker içermez.
   Immunflex Dut Pekmezi, formülünde zerdeçal içerir. TÜBİTAK Gıda Enstitüsü Laboratuvarlarında tüm gerekli kalite testleri yapıldıktan sonra şişelenmektedir.
   Immunflex Dut Yaprağı Çayı, kafein içermez.
   Immunflex ürünlerini dermoeczanem.com güvencesiyle internet üzerinden cazip kampanyalar ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Immunflex

Immunflex Kampanyası Geçerlilik Süresi: 04/03/2019 - 31/08/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.