Garage Organics Ürünleri

Garage Organics Ürünleri

   GARAGE ORGANİCS markası 2012 yılında Ahmet Çoban tarafından kurulur. GARAGE ORGANİCS Cosmos Organic, EcoCert ve ETKO sertifikasına sahip. GARAGE ORGANİCS markasının ürünleri özünü aloe vera bitkisinden alır.
   Saç bakım ürünlerinden sonra cilt bakım ürünlerini de kullanıcılarına sunan marka, ürünlerini saçın ve cildin gerçek ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlar.
   GARAGE ORGANİCS Hair Balm kullananlar üründen oldukça memnun. Saçların bakımını sağlamaya yardımcı bu organik balsam, kuru saçları yatıştırmayı hedefler.
   GARAGE ORGANİCS Hair Shampoo, saç tellerinin bakımını sağlamayı amaçlar.
   GARAGE ORGANİCS Hair Serumun formülünde, saçları nemlendiren Shea Butter ve argan özleri, saç uzamasını destekleyen Jojoba, saç köklerini kuvvetlendirmeye yardımcı Avocado ve adaçayının yanı sıra saç tellerinin bakımın yapan Tiare bitkisi bulunur.
   GARAGE ORGANİCS markası ürünlerini dermoeczanem.com’dan size özel uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.