Cumlaude Lab Ürünleri

Cumlaude Lab Ürünleri

Cilt, insanın varlığı için oldukça önemli görevleri olan bir organ. Herhangi bir zarara uğraması görevlerini başarılı şekilde yerine getirmesini engelleyeceğinden dolayı doğru ve düzenli bir bakım görmesi şart. Doğru bakımdan kasıt ise her bireyin sahip olduğu cilt yapısına uygun ürün ile bunu gerçekleştirmesi. Her cilt tipine uygun ürünleri ile dikkat çeken Cumlaude Lab, kullananlar tarafından oldukça ilgi görüyor.
Cumlaude Lab Acnilaude M Emülsiyon, yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için özel geliştirilmiş.
Cumlaude Lab intim temizleyiciler içerisinde öne çıkan Cumlaude Lab Higiene Intima Clx 500ml, temizleyen, tazeleyen ve koruyan yapıda bir formüle sahip.
Cumlaude Lab ürünleri; güneş koruyucusu, göz bölgesi bakımı, günlük bakım, genital bölge bakımı ve anti-age bakım ürünleri gibi çeşitleriyle sitemizde yer almaktadır.
Cumlaude Lab ürünlerine dermoeczanem.com aracılığıyla en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.