Bebedor

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Bebedor Ürünleri

Bebedor, 1984’te kurulan Birlik Dış Ticaret’e ait bir markadır. Bededor markası, özellikle Balkan ve Orta Doğu ülkelerine ihraç ettiği ürünlerle adını duyurmaya devam eder. Bebedor markası bebek ürünlerinde piyasanın lider markası olma yolunda ilerler. Bebedor markasının bebeklerin tüm ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen bebek bakım ürünleri, EU standartlarından geçerek kullanıcıya sunulur.
Bebeğiniz için en iyisini istiyorsunuz değil mi? Kullanacağınız ürünlerin en iyisi olmasını, ağız yapılarına uygun olmasını ve son derece pratik bir kullanıma sahip olmasını? Tüm Bebedor ürünleri bu özelliklere sahiptir ve bebeklerin ağzı yapılarına uygun geliştirilmiştir. Güvenli ham maddelerden geliştirilmiş yapısı, konforlu bir kullanıma sahiptir.
Siz de bebeğinizin rahatlıkla kullanabileceği Bebedor ürünlerine sitemizden hemen ulaşabilirsiniz. Emzikler, kaşıklar, göğüs pedleri, biberon başlıkları, önlükleri ve oyuncaklar ile tüm Bebedor ürünleri sitemizde yer alıyor.

Bebedor Retro Series Simetrik Silikon Emzik
Bebeklerin ağzı yapılarına uygun geliştirilmiştir. Son derece güvenli bir kullanıma sahiptir. Bebedor Retro Series Simetrik Silikon Emzik, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Bebedor Zoo Sert Uçlu ve Kulplu Alıştırma Bardağı
Bebeklerin su ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı olur. Alıştırma bardağı olarak kullanılır. Ayrıca kolay kavranır yapısıyla rahat kullanılır. Bebedor Zoo Sert Uçlu ve Kulplu Alıştırma Bardağı, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Bebedor markasının tüm bebek ürünlerini dermoeczanem.com ayrıcalığıyla internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.