Bigaia Probiyotik ve D Vitaminli Damla 10 ml
%15
İndirim
Piyasa Fiyatı
700,00 TL
Satış Fiyatı
595,00 TL
  %15
 • Bigaia Probiyotik ve D Vitaminli Damla 10 ml

Bigaia Probiyotik ve D Vitaminli Damla 10 ml

Barkod:8699586593383 Ürün Kodu : 68473 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • D vitaminli takviye edici gıda.
%15
İndirim
Piyasa Fiyatı
700,00 TL
Satış Fiyatı
595,00 TL
Havale ile 11,90TL daha az ödeyin.
Üretici Firma : BioGaia Production AB, Vindelvagen 3, SE-241 38 Eslöv ,İsveç
İthalatçı Firma : BioGaia Ab lisansı ile EIP Eczacıbaşı İlaç Pazarlama A.Ş.
Büyükdere Cad.Ali Kaya Sok.No:5
Levent 34394 İstanbul, Türkiye
www.eip.com.tr
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Bigaia Probiyotik ve D Vitaminli Damla 10 ml


  Ürün Markası:
  Bigaia


  Ürün Boyutu:
  10 ml


  Kullanım Şekli:
  • 3-10 yaş grubu çocuklar ile 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 5 damla kullanılması önerilir.
  • Kullanmadan önce iyice çalkalayınız.
  • Günde 5 damla kullanınız.
  • Ürünü hafifçe sıktığınızda damlalar oluşmaya başlayacaktır.
  • Damla oluşmazda ürünü tekrar çalkalayınız.
  • Damlalar kaşıkla verilebilir.
  • Damlalar yiyecek ve içeceklerin tadını değiştirmez.

  Beslenme Referans Değeri :
  Ayçiçek yağı, orta zincir trigliseritleri, probiyotik mikroorganizma ( lactobacillus reuteri DSM 17938), topaklanmayı önleyici ( silikon dioksit), Kolekalsiferol ( Vitamin D3)


  10 mL
  Servis Miktarı : 5 Damla ( 0.2 mL)
  Servis Sayısı : 50
  1 Servis Üründe% Günlük Değer*
      0,1Milyar KOB 
  **
  Toplam Prebiyotik Mikroorganizma
      0,1Milyar KOB 
  **
  Lactobacillus Reuteri
      10,0mcg 
  200
  %
  D3 Vitamini
  * Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa ve fiziksel aktiviteye göre değişebilir.
  ** Günlük değerler saptanamamıştır.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.