Tükendi
 • Strath 100 Tablet

Strath 100 Tablet

Barkod:7610715300116 Ürün Kodu : 37503 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

Bitkisel içerik içeren takviye edici gıda.
Ürün Fiyatı
1.027,11 TL
Havale ile 20,54TL daha az ödeyin.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (11)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Strath 100 Tablet


  Ürün Markası:
  Strath


  Ürün Boyutu:
  100 Tablet


  Kullanım Şekli:
  Yetişkinler için gıda takviyesi olarak günde 3 kez 2'şer tablet.


  Ürün Bileşimi:
  Bitkiler ve Saccharomyces cerevisiae [Saccharomyces cerevisiae, Melissa officinalis (Melisa) yaprak ekstresi, Ocimum basilicum (Fesleğen) toprak üstü ekstresi, Carum carvi (Frenk kimyonu) meyve ekstresi, Matricaria chamomilla (Mayıs papatyası) çiçek ekstresi, Cinnamomum cassia (Çin Tarçıni) kabuk ekstresi, Sambucus nigra (Mürver) çiçek ekstresi, Foe- niculum vulgare (Rezene) meyve ekstresi, Cochleria ar- moracia (Bayır Turpu) kök ekstresi, Hyssoppus officinalis (Züfa Otu) toprak üstü ekstresi, Lavandula angustifolia (Lavanta) çiçek ekstresi, Petroselinum crispum (May- danoz) yaprak ekstresi, Mentha piperita (Tibbi Nane) yaprak ekstresi, Salvia triloba (Ada Çayı) yaprak ekstre- si, Thymus vulgaris (Kekik) toprak üstü ekstresi), Misır nişastası, Hacim arttinci: Mikrokristalin selüloz, Jelleş- tirici: Pektin, Topaklanmayı önleyici: Silikon dioksit.
   
   
  Beslenme Referans Değeri :


  Etken Maddeler
  6 Tablet
  Sacchaomces Cerevisiae 2613,93 mg
  Melissa officinalis (Melisa) yaprak ekstresi 4,005 mg
  Ocimum basilicum (Fesleğen) toprak üstü ekstresi 4,005 mg
  Corum carvi (Frenk kimyonu) meyve ekstresi 4,005 mg
  Matricoria chamomilla (Mayıs papatyası) çiçek ekstresi 4,005 mg
  Cinnamomum cassia (Çin Tarçınn) kabuk ekstresi 4,005 mg
  Sambucus nigra (Mürver) çiçek ekstresi 4,005 mg
  Foeniculum vulgare (Rezene) meyve ekstresi 4,005 mg
  Cochleria armoracia (Bayır Turpu) kök ekstresi 4,005 mg
  Hyssoppus officinalis (Züfa Otu) toprak üstü ekstresi 4,005 mg
  Lavandula angustifolia (Lavanta) çiçek ekstresi 4,005 mg
  Petroselinum crispum (Maydanoz) yaprak ekstres 4,005 mg
  Mentha piperita (Tıbbi Nane) yaprak ekstresi 4,005 mg
  Salvia triloba (Ada Cayı) yaprak ekstresi 4,005 mg
  Thymus vulgaris (Kekik) toprak üstü ekstresi 4,005 mg

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.