x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
  • Marka (Zao Organic Makyaj) kaldır
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

Zao Doğal Makyaj Ürünleri

Zao Organik Makyaj %100 doğal kaynaklardan İtalya'da yapılan ekolüks bir makyaj markasıdır. Ürünleri sadece organik olmanın ötesinde; kimyasal içermeyen, hayvanlar üzerinde denenmeden, glutensiz, bitkiseldir. Ayrıca uluslararası en prestijli dünya ajansları tarafından onaylanmıştır.

Zao’nun içeriği, organik tarımdan elde edilen etken maddeler ve organik bambudan oluşmaktadır.
Basit ve yenilikçi sistem sayesinde, neredeyse tüm ürünleri doldurulabilirdir. (gloss, mascara, eye liner, pencils, silk foundation ve nailpolish dışında). İçi değiştirilebilir (refill) olması ve geliştirdiği ambalajlama sistemi sayesinde maliyet azaltılmış ve ürünlerin ekonomik olması sağlanmıştır. Bambu ürünler daha uzun süre kullanılabilir ve dayanıklı olması için klas bir kese içinde sunulmuştur.
ZAO, 129 tane referansıyla,
Cosmébio Sertifikasına sahiptir. Oje hariç tüm ürünleri % 100 doğal ve her kadının isteğine göre ürün yelpazesi sağlamaktadır. ZAO organik makyaj cildinizi beslerken, size gün boyunca süren güzellik sunar. Cildinizi tazeler ve cildinizi gençleştirir.
Zao makyaj ürünlerine sitemizden online olarak sahip olabilir, kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz 

1 2
1 2

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.