Zade Vital Sarı Kantaron Yağı 200 ml
%20
İndirim
Piyasa Fiyatı
99,00 TL
Satış Fiyatı
79,20 TL
  %20
  Tükendi
 • Zade Vital Sarı Kantaron Yağı 200 ml

Zade Vital Sarı Kantaron Yağı 200 ml

Barkod:8690712015519 Ürün Kodu : 52253 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın
Özet Bilgi : Cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.
%20
İndirim
Piyasa Fiyatı
99,00 TL
Satış Fiyatı
79,20 TL
Havale ile
76,82 TL
Uygun Kampanyalar

• {{CMP.TITLE}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Zade Vital Sarı Kantaron Yağı 200ml
   

  Ürün Adı:
  Zade Vital Sarı Kantaron Yağı 200ml
   
  Ürün Markası:
  Zade Vital

  Ürün Boyutu:
  200ml
   
  Kullanım Şekli:
  Sadece haricen kullanım içindir.
  Günde 2 kez ince bir tabaka halinde haricen   
  Beslenme Değerleri
  100 g Zade Vital Sarı Kantaron Yağı için
  Besin Enerjisi899 kcal / 3695 kj
  Protein0g
  Tekli Doymamış yağ76.8g
  Çoklu doymamış yağ8.0g
  Doymuş yağ15.2g
  Kolesterol0mg
  Trans yağ asidi&<1g
  Karbonhidrat0g
  Lif0g
  Sodyum0mg
  110 ml yaklaşık 100g'dır.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.