Zade Vital Ruşeym Yağı 100 ml
%20
İndirim
Piyasa Fiyatı
199,00 TL
Satış Fiyatı
159,20 TL

Zade Vital Ruşeym Yağı 100 ml

Barkod:8690712010941 Ürün Kodu : 23937 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

Ruşeym yağı çok zor elde edilen çok değerli bir yağdır.

%20
İndirim
Piyasa Fiyatı
199,00 TL
Satış Fiyatı
159,20 TL
Havale ile
154,42 TL
Uygun Kampanyalar

• {{CMP.TITLE}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Zade Vital Ruşeym Yağı 100 ml

  Ürün Adı:

  Zade Vital Ruşeym Yağı 100ml

  Ürün Markası:
  Zade Vital 

  Ürün Boyutu:
  100 ml

  Özet Bilgi:

  Ruşeym yağı çok zor elde edilen çok değerli bir yağdır.

  Ürün Faydaları:

  zade-rusym.jpg (96 KB)
  • Doğası gereği glüten içermez.
  • Trans yağ içermez.
  • Koşer - Helal

  Kullanım Şekli: 
  Uyarı: Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu asmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.


  Ürün Bileşimi: 
  Çocuklar için; 3 yaş üstü çocuklarda besin desteği olarak günde 1-2 çay kaşığı.Yetişkinler için Besin desteği olarak günde 1-2 tatlı kaşığı. Harici olarak gerekli görülen yere ince bir tabaka halinde sürülebilir
  GMP.jpg (13 KB)COLD.png (8 KB)
   
   
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.