Sally Hansen

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Sally Hansen Ürünleri

Amerika’nın bir numaralı tırnak bakım markası Sally Hansen, 1958 yılında kurulmuştur. Amerika'da tırnak bakımında %57.6; oje renklerinde ise %49.2’lik paya sahip Sally Hansen markası, kullanıcılarında tırnak bakım bilincini oluşturur.
Sally Hansen, başlı başına bir başarı hikayesidir. Erkek egemenliğinin tavan olduğu bir zamanda, kendi ayakları üzerinde durarak markasını oluşturmuş ve geniş bir kitleye hitap eder hale getirmiştir.
Kadınların tırnak bakımından el ve ayak bakımına, vücut bakımından dudak bakımına kadar geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Sally Hansen Türkiye pazarında da en çok tercih edilen markalardan biridir.
Sally Hansen bacak spreyi, Sally Hansen tırnak eti giderici, Sally Hansen oje markanın en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Sally Hansen Diamond Strength Diamond Flash
Sally Hansen Diamond Strength Diamond Flash, 60 saniyede kuruyan özel formülü ile anında tırnaklarınızın üzerinde koruyucu bir kalkan oluşturmaya yardımcı olur.

Sally Hansen Instant Cuticle Remover
Sally Hansen Instant Cuticle Remover, devrim yaratan jel formülü ile 15 saniye içerisinde tırnak etlerinize nüfuz ederek kolayca itilmelerini sağlar.
Sally Hansen kullananların en çok tercih ettiği ojeler, bacak makyajı ürünleri, tırnak bantları, yumuşak tırnaklar için sertleştirici, canlandırıcı pedikür suyu, desenli tırnak bantları gibi Sally Hansen’ın tüm ürünlerine dermoeczanem.com güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.