Perricone MD Ürünleri

Perricone MD Ürünleri

Perricone, 20 yılı aşkın süredir cilt sorunlarına karşı geliştirdiği çözüm önerileri ile dermokozmetik piyasasında yer edinmiştir. Marka, işlevsel ve çok amaçlı ürünler geliştirir ve özellikle cildin ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı olur. Uzun zamandır geliştirdiği formüllerle Türkiye piyasasında da aktif rol oynayan Perricone, Dr. Nicholas Perricone tarafından kurulmuştur. Özellikle yaşlanma karşıtı bakımda öne çıkan markanın ürünleri yüksek konsantrasyonlu içerikleri ile cilde bakım yapar ve tolerans seviyesini yükseltmeye çalışır.

Perricone Ürünleri
Perricone ürünleri, cildi zamana hazırlar ve doğal yaşlanma etkisini hızını yavaşlatmaya yardımcı olur. Etkin, yüksek performanslı bu ürünler, nitelikli bir cilt bakımının kapılarını açar. Markanın ürünlerinin içerisinde, DMAE bulunur. DMAE, somon gibi bazı balıklarda bulunan cilde yararlı etken maddedir.
Çok tavsiye edilen ürünlerden biri olan Perricone MD Cold Plasma Face, doğal yaşlanma etkisini yavaşlatmaya yardımcı olur. Diğer öne çıkan ürünlerden Perricone MD Vitamin C Ester ise, leke oluşumuna karşı bakım yapar. Cildin ihtiyacı olan nemi takviye eder ve doğal bir sıkılık kazandırmaya yardımcı olur.
Çeşitli makyaj ürünleri de geliştirilen marka, makyaj rutinini yetkinleştirir. Özellikle kadınlar tarafından yoğun ilgi gören Perricone MD No Foundation Foundation serum formundadır ve cilt kusurlarını kamufle etmeye yardımcı olur. Nemlendirici krem, günlük köpük temizleyici, seyahat serumu, zengin içerikli nemlendirici, nazik cilt temizleyici, lipstick, göz kremi, anti aging ürünleri gibi markanın birçok ürünleri sitemizde yer alıyor. Perricone ürünlerini dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

perricone-md-29-agustos-ana.jpg (96 KB)

Kampanya Geçerlilik Süresi: 29/08/2019 - 30/09/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.