Perricone MD Kampanyası Geçerlilik Süresi: 20/12/2018 - 01/01/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Dr. Nicholas Perricone Ürünleri

Dr Nicholas Perricone mucit, eğitimci ve hayırsever Dermatolog, dünyaca ünlü sağlıklı yaşlanma uzmanı. Kamu ve özel televizyonlarda bir çok dizinin yapımcısı ve New York Times yazarı. En Çok Satan kitaplar arasında Perricone Reçetesi, Kırışıklık problemleri , Perricone Sözü  ve Sonsuza dek gençlik  kitaplarının yazarıdır. NASA ile çalışmaları olan bilim meraklısı bir profesör.
Dr.  Perricone İnsan  Michigan State Üniversitesi Tıp Fakültesinde Yardımcı Doçent olduktan sonra Amerikan  Dermatoloji kurulu ve Amerikan Beslenme ajansı üyeliği dahil bir çok bilimsel ve sosyal organizasyonda görev almakta. Dr. Perricone halen  Yale Tıp Fakültesi School Of Dermatoloji bölümünde Yardımcı Klinik Profesörü olarak görev yapmaktadır.
Enflamasyon Teorisinin Babası

Dr Perricone en önemli birikimi  yaşlanma ve hastalık nedeni olarak ileri sürdüğü kronik ve subklinik inflamasyonun  olumsuz etkileri önlemek ve tersine çevirmek için  yaptığı ilk arayışı ile başladı. Perricone  inflamasyon teorisi başlangıçta "radikal" olarak görülen, ancak zamanla doğruluğu anlaşılan bilimsel bir gerçek olarak tarihe geçti.
Dr. Perricone enflamasyon-yaşlanma ilişkisini keşfeden ilk dermatologtur. Yaş, güneş, çevre, hormonal değişimlerden kaynaklanan cilt yaşlanmasını tersine çeviren uluslar arası ve Amerikan bilimsel patentin sahibidir.
Tüm Perricone ürünlerinin ana aktif içeriği olan DMAE önemli ölçüde anti aging önleyici özelliği olan bir etkendir.
DMAE başta somon olmak üzere belirli deniz ürünlerinde bulunur.

Dr.Perricone anti aging temizleyicileri ciltteki tüm kiri, pürüzleri ve makyajı doğal yağ dengesini bozmadan temizlemeye dönük olarak formüle edilmiştir. Anti age peeling ve tonikleri, cildi sıkılaştırmada ve bakım ürünü için cildi mükemmel olarak hazırlamada bir adım öne çıkarlar. Nemlendiriciler her cilt tipi ve duruma göre geliştirilmiş farklı formlardır. Her biri güçlü antioksidan koruma, pürüzsüzleştirme yumuşacık ve diri bir cilt görünümü sağlar. Gıda, sarkmış boyun ve selülit problemlerini gidermeye yardımcı boyun& vücut bakım ürünleri dramatik anti-age etkiler sağlar.
 Perricone MD markasının temizleyici, nemlendirici , anti age, vücut bakım ve makyaj ürünlerine sitemizden uygun fiyata online olarak ulaşabilirsiniz

 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 91 ürün görüntüleniyor.
1 2

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.