Dr. Nicholas Perricone Ürünleri

Dr Nicholas Perricone mucit, eğitimci ve hayırsever Dermatolog, dünyaca ünlü sağlıklı yaşlanma uzmanı. Kamu ve özel televizyonlarda bir çok dizinin yapımcısı ve New York Times yazarı. En Çok Satan kitaplar arasında Perricone Reçetesi, Kırışıklık problemleri , Perricone Sözü  ve Sonsuza dek gençlik  kitaplarının yazarıdır. NASA ile çalışmaları olan bilim meraklısı bir profesör.
Dr.  Perricone İnsan  Michigan State Üniversitesi Tıp Fakültesinde Yardımcı Doçent olduktan sonra Amerikan  Dermatoloji kurulu ve Amerikan Beslenme ajansı üyeliği dahil bir çok bilimsel ve sosyal organizasyonda görev almakta. Dr. Perricone halen  Yale Tıp Fakültesi School Of Dermatoloji bölümünde Yardımcı Klinik Profesörü olarak görev yapmaktadır.
Enflamasyon Teorisinin Babası

Dr Perricone en önemli birikimi  yaşlanma ve hastalık nedeni olarak ileri sürdüğü kronik ve subklinik inflamasyonun  olumsuz etkileri önlemek ve tersine çevirmek için  yaptığı ilk arayışı ile başladı. Perricone  inflamasyon teorisi başlangıçta "radikal" olarak görülen, ancak zamanla doğruluğu anlaşılan bilimsel bir gerçek olarak tarihe geçti.
Dr. Perricone enflamasyon-yaşlanma ilişkisini keşfeden ilk dermatologtur. Yaş, güneş, çevre, hormonal değişimlerden kaynaklanan cilt yaşlanmasını tersine çeviren uluslar arası ve Amerikan bilimsel patentin sahibidir.
Tüm Perricone ürünlerinin ana aktif içeriği olan DMAE önemli ölçüde anti aging önleyici özelliği olan bir etkendir.
DMAE başta somon olmak üzere belirli deniz ürünlerinde bulunur.

Dr.Perricone anti aging temizleyicileri ciltteki tüm kiri, pürüzleri ve makyajı doğal yağ dengesini bozmadan temizlemeye dönük olarak formüle edilmiştir. Anti age peeling ve tonikleri, cildi sıkılaştırmada ve bakım ürünü için cildi mükemmel olarak hazırlamada bir adım öne çıkarlar. Nemlendiriciler her cilt tipi ve duruma göre geliştirilmiş farklı formlardır. Her biri güçlü antioksidan koruma, pürüzsüzleştirme yumuşacık ve diri bir cilt görünümü sağlar. Gıda, sarkmış boyun ve selülit problemlerini gidermeye yardımcı boyun& vücut bakım ürünleri dramatik anti-age etkiler sağlar.
 Perricone MD markasının temizleyici, nemlendirici , anti age, vücut bakım ve makyaj ürünlerine sitemizden uygun fiyata online olarak ulaşabilirsiniz

 

Peter thomas

Perricone MD  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 08/04/2019 - 31/07/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.