Perricone Md

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Cilt yüzeyindeki ölü cilt kalıntılarının görünümünü düzenler ve kirleri arındıran nazik temizleyici
(0)
Perricone MD Blue Plasma Cleansing Treatment 118mL
431,00 TL
215,50 TL
Anti aging bakım maskesi
(0)
Perricone MD Chloro Plasma 59ml
780,00 TL
390,00 TL
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Perricone MD Ürünleri

Perricone, 20 yılı aşkın süredir cilt sorunlarına karşı geliştirdiği çözüm önerileri ile dermokozmetik piyasasında yer edinmiştir. Marka, işlevsel ve çok amaçlı ürünler geliştirir ve özellikle cildin ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı olur. Uzun zamandır geliştirdiği formüllerle Türkiye piyasasında da aktif rol oynayan Perricone, Dr. Nicholas Perricone tarafından kurulmuştur. Özellikle yaşlanma karşıtı bakımda öne çıkan markanın ürünleri yüksek konsantrasyonlu içerikleri ile cilde bakım yapar ve tolerans seviyesini yükseltmeye çalışır.

Perricone Ürünleri
Perricone ürünleri, cildi zamana hazırlar ve doğal yaşlanma etkisini hızını yavaşlatmaya yardımcı olur. Etkin, yüksek performanslı bu ürünler, nitelikli bir cilt bakımının kapılarını açar. Markanın ürünlerinin içerisinde, DMAE bulunur. DMAE, somon gibi bazı balıklarda bulunan cilde yararlı etken maddedir.
Çok tavsiye edilen ürünlerden biri olan Perricone MD Cold Plasma Face, doğal yaşlanma etkisini yavaşlatmaya yardımcı olur. Diğer öne çıkan ürünlerden Perricone MD Vitamin C Ester ise, leke oluşumuna karşı bakım yapar. Cildin ihtiyacı olan nemi takviye eder ve doğal bir sıkılık kazandırmaya yardımcı olur.
Çeşitli makyaj ürünleri de geliştirilen marka, makyaj rutinini yetkinleştirir. Özellikle kadınlar tarafından yoğun ilgi gören Perricone MD No Foundation Foundation serum formundadır ve cilt kusurlarını kamufle etmeye yardımcı olur. Nemlendirici krem, günlük köpük temizleyici, seyahat serumu, zengin içerikli nemlendirici, nazik cilt temizleyici, lipstick, göz kremi, anti aging ürünleri gibi markanın birçok ürünleri sitemizde yer alıyor. Perricone ürünlerini dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.