sadsad x
asdasd

Dr. Nicholas Perricone Ürünleri

Dr Nicholas Perricone mucit, eğitimci ve hayırsever Dermatolog, dünyaca ünlü sağlıklı yaşlanma uzmanı. Kamu ve özel televizyonlarda bir çok dizinin yapımcısı ve New York Times yazarı. En Çok Satan kitaplar arasında Perricone Reçetesi, Kırışıklık problemleri , Perricone Sözü  ve Sonsuza dek gençlik  kitaplarının yazarıdır. NASA ile çalışmaları olan bilim meraklısı bir profesör.
Dr.  Perricone İnsan  Michigan State Üniversitesi Tıp Fakültesinde Yardımcı Doçent olduktan sonra Amerikan  Dermatoloji kurulu ve Amerikan Beslenme ajansı üyeliği dahil bir çok bilimsel ve sosyal organizasyonda görev almakta. Dr. Perricone halen  Yale Tıp Fakültesi School Of Dermatoloji bölümünde Yardımcı Klinik Profesörü olarak görev yapmaktadır.
Enflamasyon Teorisinin Babası

Dr Perricone en önemli birikimi  yaşlanma ve hastalık nedeni olarak ileri sürdüğü kronik ve subklinik inflamasyonun  olumsuz etkileri önlemek ve tersine çevirmek için  yaptığı ilk arayışı ile başladı. Perricone  inflamasyon teorisi başlangıçta "radikal" olarak görülen, ancak zamanla doğruluğu anlaşılan bilimsel bir gerçek olarak tarihe geçti.
Dr. Perricone enflamasyon-yaşlanma ilişkisini keşfeden ilk dermatologtur. Yaş, güneş, çevre, hormonal değişimlerden kaynaklanan cilt yaşlanmasını tersine çeviren uluslar arası ve Amerikan bilimsel patentin sahibidir.
Tüm Perricone ürünlerinin ana aktif içeriği olan DMAE önemli ölçüde anti aging önleyici özelliği olan bir etkendir.
DMAE başta somon olmak üzere belirli deniz ürünlerinde bulunur.

Dr.Perricone anti aging temizleyicileri ciltteki tüm kiri, pürüzleri ve makyajı doğal yağ dengesini bozmadan temizlemeye dönük olarak formüle edilmiştir. Anti age peeling ve tonikleri, cildi sıkılaştırmada ve bakım ürünü için cildi mükemmel olarak hazırlamada bir adım öne çıkarlar. Nemlendiriciler her cilt tipi ve duruma göre geliştirilmiş farklı formlardır. Her biri güçlü antioksidan koruma, pürüzsüzleştirme yumuşacık ve diri bir cilt görünümü sağlar. Gıda, sarkmış boyun ve selülit problemlerini gidermeye yardımcı boyun& vücut bakım ürünleri dramatik anti-age etkiler sağlar.
 Perricone MD markasının temizleyici, nemlendirici , anti age, vücut bakım ve makyaj ürünlerine sitemizden uygun fiyata online olarak ulaşabilirsiniz

 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 91 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.