sadsad x
asdasd
Dr. Nicholas Perricone Ürünleri

Dr Nicholas Perricone mucit, eğitimci ve hayırsever Dermatolog, dünyaca ünlü sağlıklı yaşlanma uzmanı. Kamu ve özel televizyonlarda bir çok dizinin yapımcısı ve New York Times yazarı. En Çok Satan kitaplar arasında Perricone Reçetesi, Kırışıklık problemleri , Perricone Sözü  ve Sonsuza dek gençlik  kitaplarının yazarıdır. NASA ile çalışmaları olan bilim meraklısı bir profesör.
Dr.  Perricone İnsan  Michigan State Üniversitesi Tıp Fakültesinde Yardımcı Doçent olduktan sonra Amerikan  Dermatoloji kurulu ve Amerikan Beslenme ajansı üyeliği dahil bir çok bilimsel ve sosyal organizasyonda görev almakta. Dr. Perricone halen  Yale Tıp Fakültesi School Of Dermatoloji bölümünde Yardımcı Klinik Profesörü olarak görev yapmaktadır.
Enflamasyon Teorisinin Babası

Dr Perricone en önemli birikimi  yaşlanma ve hastalık nedeni olarak ileri sürdüğü kronik ve subklinik inflamasyonun  olumsuz etkileri önlemek ve tersine çevirmek için  yaptığı ilk arayışı ile başladı. Perricone  inflamasyon teorisi başlangıçta "radikal" olarak görülen, ancak zamanla doğruluğu anlaşılan bilimsel bir gerçek olarak tarihe geçti.
Dr. Perricone enflamasyon-yaşlanma ilişkisini keşfeden ilk dermatologtur. Yaş, güneş, çevre, hormonal değişimlerden kaynaklanan cilt yaşlanmasını tersine çeviren uluslar arası ve Amerikan bilimsel patentin sahibidir.
Tüm Perricone ürünlerinin ana aktif içeriği olan DMAE önemli ölçüde anti aging önleyici özelliği olan bir etkendir.
DMAE başta somon olmak üzere belirli deniz ürünlerinde bulunur.

Dr.Perricone anti aging temizleyicileri ciltteki tüm kiri, pürüzleri ve makyajı doğal yağ dengesini bozmadan temizlemeye dönük olarak formüle edilmiştir. Anti age peeling ve tonikleri, cildi sıkılaştırmada ve bakım ürünü için cildi mükemmel olarak hazırlamada bir adım öne çıkarlar. Nemlendiriciler her cilt tipi ve duruma göre geliştirilmiş farklı formlardır. Her biri güçlü antioksidan koruma, pürüzsüzleştirme yumuşacık ve diri bir cilt görünümü sağlar. Gıda, sarkmış boyun ve selülit problemlerini gidermeye yardımcı boyun& vücut bakım ürünleri dramatik anti-age etkiler sağlar.
 Perricone MD markasının temizleyici, nemlendirici , anti age, vücut bakım ve makyaj ürünlerine sitemizden uygun fiyata online olarak ulaşabilirsiniz

 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Hangi makyaj hangi fırça ile yapılmalı?

Güzel ve sizi tatmin eden bir makyaj için kaliteli makyaj malzemeleri, kaliteli makyaj fırçaları ve doğru makyaj tekniklerine ihtiyacınız var. Kaliteli demek mutlaka pahalı anlamına gelmiyor.

Doğru Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz sosyal hayatın içinde iletişim kurarız, bu iletişimi kurarken en fazla kullandığımız organımız olan ağzımızın sağlığı konusunda ne kadar bilgiliyiz?

Cilt Lekeleri Neden Oluşur? Nasıl Önlenebilir?

Cilt lekesi denilince akla gelen ilk şey, cildimiz üzerinde belirli alanlarda ten renginin normalden daha koyu ve adeta leke benzeri eşitsizlikler göstermesi anlaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.