Naturagen

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Naturagen

Modern hayat biçimi ve büyük kentlerde yaşamanın hepimiz için bir takım olumsuz getirileri vardır. Yediğimiz yemekler, maruz kaldığımız stres, hava kirliliği, yetersiz hareket alanı ve daha birçok sorun… Bunların hepsinin cildimiz ve sağlığımız üzerinde pek de hoş olmayan sonuçları vardır. Cilt dokusuna zarar verebilir, saç ve tırnakları yıpratabilir. Oldukça önemli olsa da genelde insanlar tarafından az bilinen ve göz ardı edilen bir nokta ise vücudumuzun ürettiği kolajenlerin dış etkenlerden kaynaklı olarak azalmasıdır.

Vücudumuz normal şartlar altında vücudumuz yeterli kolajeni üretir, bu kolajen kasları, cildimizi, tırnaklarımızı ve saçlarımızı besler. Fakat günümüzdeki yaşam biçimimiz, vücudumuzun yeterli kolajen üretmesi veya cildimiz ve saçlarımızın kendini yenilemesini kısmen engellemektedir.

Modern hayat biçiminde tükettiğimiz yiyecekler, fast food ve hazır gıdalar kolajen açısından oldukça zayıftır. Daracık apartman daireleri ve sıkışık çarpık kentleşme bizim yeteri kadar hareket etmemizi engeller. Dışarıda egzoz dumanını ve inşaat tozunu bütün soluruz ayrıca cildimizde bunları solur. Sonuç olarak cildimiz kendini yeteri kadar yenileyemez ve bir takım cilt ve saç sorunları ile karşı karşıya kalabiliriz.

Bu durumda ihtiyacımız olan çözüm, ihtiyacımız olan kolojen ve sağlıklı besinleri, gıda takviye yöntemi ile almamız gerekebilir. Bunun içinde en sağlıklı ve en doğal ürünü tercih etmek önemlidir.

Naturagen Kolajen, Helal sertifikasına, BRC Food sertifikasına, GMP Quality ve daha birçok uluslararası alanda kabul görmüş güvenilir sertifikalara sahip bir kolojen gıda takviyesi markasıdır. Naturagen Kolajen ürünleri, sağlıklı cilt yapısı için gerekli olan elastinin üretimine yardımcı olur. Ayrıca kolajenlar, saç ve tırnakların güçlenmesine de yardımcı olur. Eklem sağlığı ve esnekliğinin korunmasına da yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.