1180x400-missha-kampanya-19-kasim.jpg (88 KB)

Stoklarla sınırlıdır. Missha Kampanyası Geçerlilik Süresi: 19/11/2019 - 30/11/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Missha Cilt Saç bakımı ve Makyaj Ürünleri

Missha Ürünleri

   Missha markası Güney Kore’nin en çok bilinen ve yaygın olarak kullanılan bakım ve makyaj markalarından birisi. Marka özellikle bb ve cc kremleri ile tanınıyor fakat aslında Missha markasının binlerce çeşit ürünü bulunuyor. Bu ürünlerden en popüler olanları ise maskeler, göz kalemleri, Aloe jel ve tabii ki Missha makyaj ürünleri.
   Kore kozmetiği Uzakdoğu’nun zarif ve narin yapılı kadınlarına özel hazırlanmış, her türlü risk açısından sıkı kontrollerden geçirilmiş, etkin ve kullanışlı ürünler konusunda oldukça başarılı bir sektör.
   Güney Kore’nin endüstriyel ve kültürel gelişimi ile paralel olarak sağlık ve güzellik alanlarında da hızlı ve köklü bir gelişim yakalanmış. İşte Missha Kore kozmetik markası da bu gelişimin liderlerinden ve oldukça seçkin bir marka olarak Türkiye’de satışta. Sitemizin bu sayfasında Missha Cilt ve saç bakım ürünlerini, Missha makyaj ürünlerini, Dermoeczanem güvencesi ile online satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Missha Creamy Latte Cleansing Foam (Green Tea) 172ml
(0)
Missha Creamy Latte Cleansing Foam (Green Tea) 172ml
39,90 TL
19,95 TL
Toplam 122 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.