sadsad x
asdasd
Mineral Fusion Ürünleri

 Amerika merkezli Mineral Fusion 2007 yılında mineral kozmetik markası olarak kurulan, cilt görünümünü iyileştirmeye yardımcı ve en hassas ciltlerde bile kullanılabilen lider doğal kozmetik markalarındandır.

 Mineral Fusion; cilt görünümünü güçlendirirken aynı zamanda yapısını güçlendirmek için güzellik ve bakımın mükemmel sinerjisinden faydalanan tam bir mineral kozmetik bakım serisi sunar. Özenle seçilmiş botanik özlerle zenginleştirilen ürünler, ciltte yatıştırıcı ve besleyici etki sağlamayı hedefler. Ürünler, paraben, sentetik renklendiriciler, parfüm, glüten, phtlalate’lar ve talk içermediğinden en hassas ciltler dahil güvenle ve gün boyu kalıcı güzellik etkisiyle kullanım ayrıcalığı sağlar.
 Kendini sağlıklı ve güvenli kişisel bakım ürünleri yaratmaya ve bunu sosyal refaha katkı sağlayarak yapmaya adayan Markanın tüm ürünleri, son derece saf ve seçkin elementlerle formüle edilmiştir.
Tüm mineral fusion makyaj ürünleri sitemiz dermoeczanem.com’da sizlerle…

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Doğal kozmetik ürünler gerçekten doğal mı?

Doğa kendi içinde bir çok şifayı, faydayı ve mucizeyi barındırıyor. İnsanoğlu kirletmediği sürece doğada muhteşem bir denge söz konusu. Bu güzel denge bakım ürünlerine de yansıyor.

KEPEK NEDİR? NASIL GEÇER?

Kepek özellikle saçlı deride oluşan pullanma, kaşıntı ve tahriş ile seyreden rahatsız edici bir sağlık problemi. Kepeklenme sorununun altında bir çok farklı etken bir arada yatabiliyor. Çözümü ise doğru saç bakımını doğru ürünlerle yapmaktan geçiyor.

NEDEN TÜM YIL BOYUNCA SPF İÇEREN ÜRÜNLER KULLANMALIYIZ?

Güneş korumasının yaz aylarında ne kadar önemli olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Peki sadece yazın değil yıl boyunca cildinizi UV ışınlarından korumanın cilt sağlığımız için çok önemli olduğunu biliyor muydunuz?

Termal Su Nedir ? Ne işe Yarar ?

Cilt ve genel sağlık için binlerce yıldır kullanılan termal sular, şimdi her evde her makyaj çantasında sizin yanınızda. Termal sular nedir? Nasıl kullanılır ne işe yarar bu yazımızda paylaştık.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.