sadsad x
asdasd

Mineral Fusion Ürünleri

 Amerika merkezli Mineral Fusion 2007 yılında mineral kozmetik markası olarak kurulan, cilt görünümünü iyileştirmeye yardımcı ve en hassas ciltlerde bile kullanılabilen lider doğal kozmetik markalarındandır.

 Mineral Fusion; cilt görünümünü güçlendirirken aynı zamanda yapısını güçlendirmek için güzellik ve bakımın mükemmel sinerjisinden faydalanan tam bir mineral kozmetik bakım serisi sunar. Özenle seçilmiş botanik özlerle zenginleştirilen ürünler, ciltte yatıştırıcı ve besleyici etki sağlamayı hedefler. Ürünler, paraben, sentetik renklendiriciler, parfüm, glüten, phtlalate’lar ve talk içermediğinden en hassas ciltler dahil güvenle ve gün boyu kalıcı güzellik etkisiyle kullanım ayrıcalığı sağlar.
 Kendini sağlıklı ve güvenli kişisel bakım ürünleri yaratmaya ve bunu sosyal refaha katkı sağlayarak yapmaya adayan Markanın tüm ürünleri, son derece saf ve seçkin elementlerle formüle edilmiştir.
Tüm mineral fusion makyaj ürünleri sitemiz dermoeczanem.com’da sizlerle…

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.

GÖZ MAKYAJINI DOĞRU YAP, GÖZ ALICI OL!

Günümüz makyaj trendleri genelde gözler üzerine kurulu. Bunda, insanın en dikkat çekici organı olmasının büyük payı olduğunu söylemek mümkün.

SOĞUK HAVALARDA CİLT BAKIMI

Sonbaharın yerini kışa bıraktığı soğuk havaların ülkeyi etkisi altına aldığı şu sıralarda cilt bakımı oldukça önemli.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.