Mesh Stick Pharmacy Gold Kahve 16 adet
Ürün Fiyatı
12,90 TL

Mesh Stick Pharmacy Gold Kahve 16 adet

Barkod:8680211790574 Ürün Kodu : 38904 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın
Özet Bilgi : Mesh stick yeni nesil kahve keyfi
Ürün Fiyatı
12,90 TL
Havale ile
12,51 TL
Uygun Kampanyalar

• {{CMP.TITLE}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Mesh Stick Pharmacy Gold Kahve 16 adet

   
  Ürün Adı:
  Mesh Stick Pharmacy Gold Kahve 16 adet

  Ürün Markası:
  Mesh Stick Pharmacy

  Ürün Boyutu:
  16 adet

  Özet Bilgi:

  Mesh stick yeni nesil kahve keyfi

   

  Ürünün Faydaları:

  Tutkunlarının mutlaka öncelikle kokusunu alarak tatmaya başladıkları kahve, lezzetiyle damaklarda iz bırakan, tadını kahve fincanı boşaldıktan sonra da uzun süre hissettiren bir değer. Mesh Gold Kahve, %100 Brezilya yeşil kahve çekirdeklerinden üretilmiştir.

  Mesh çubuk çay ve kahve ürünleri güvenle tüketebilmeniz için sizlere Avrupa Birliği standartlarına (EU 10/2011) ve kurallarına uygun

  özel bir ambalaj ile sunuluyor (1935/2004/EC ve 2023/2006/EC (GMP)). Bu ürünlerin ambalajı, yiyecek ve çecek tüketimi için üretilmiş

  olup, paketlerin uygunluğu en zorlu test koşullarında denenerek onaylanmıştır.

   

  Kullanım Şekli:

  1) 150 ml. bardağa kaynamış sıcak su koyun.


  2) Mesh kahveyi karıştırarak erimesini sağlayın.


  3) İstediğiniz deme ulaşınca bardaktan çıkarabilirsiniz. Damlatmayacağını göreceksiniz.

  .
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bunu Alanlar Bunları da Aldı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.