Lansinoh Bebekler İçin Islak Havlu 80 adet
%10
İndirim
Piyasa Fiyatı
41,24 TL
Satış Fiyatı
37,12 TL
  %10
 • Lansinoh Bebekler İçin Islak Havlu 80 adet

Lansinoh Bebekler İçin Islak Havlu 80 adet

Barkod:044677205405 Ürün Kodu : 10224 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın
Özet Bilgi : Bebeklerin hassas ciltlerine göre yumuşacık ve nazik yapılmıştır
%10
İndirim
Piyasa Fiyatı
41,24 TL
Satış Fiyatı
37,12 TL
Havale ile
36,00 TL
Uygun Kampanyalar

• {{CMP.TITLE}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Lansinoh Bebekler İçin Islak Havlu 80 adet 

       Annelerin doğumdan sonraki en büyük uğraşları tamamı ile bebekleridir. Günün 24 saati bebekleri ile geçmektedir. Öyle ki onlar ile yatıp onlar ile kalkarlar. Onların başında nöbet beklerler. İhtiyaç duydukları besinleri emzirme yolu ile sağlarlar. Yine emzirme sayesinde bütün sistemlerinin gelişmesi üzerinde katkıda bulunurlar. Kısacası bebek belirli bir büyüklüğe erişinceye kadar annelerinin bakımı ile büyümektedir.

       Bebeklerin belirli bir döneme kadar ihtiyaç duydukları bakım sadece beslenme ve korunma amaçlı değildir. Onlar da bir canlı olarak yavaş yavaş gelişen boşaltım sistemlerine sahiptirler. Özellikle altlarını devamlı pisletmeleri ve kendi bakımlarını sağlayamamaları bu konuda ebeveynlere büyük görev yüklemektedir. Zira henüz konuşamayan bebeklerin altlarını pisletmeleri sonucu uzun süreli beklemelerde sorunlar boy gösterebilmektedir.

       Anlaşılacağı üzere bebeklerin bütün ihtiyaçlarında olduğu gibi temizliklerinde de başrol annelerindir. Anneler ise bebeklerinin temizlik konularında çeşitli yardımcı ürünlerden yararlanabilmektedirler. Özellikle bu amaç için geliştirilmiş Lansinoh bebekler için ıslak havlu ürün sayesinde gerekli temizlik ve hijyen sağlanabilmektedir.

        Lansinoh bebekler için ıslak havlu bebeklerin hassas cilt yapıları göz önüne alınarak yumuşacık ve nazik bir yapıda üretilmiştir. 80 adet Lansinoh bebekler için ıslak havlu üstten açılmalı ve dayanıklı kutu içerisinde barınmaktadır. Özellikle sık sık bez değiştiren bebeklerin bakımında annelerin bir numaralı yardımcısıdır. Etkileyici bir formülasyona sahip olan Lansinoh bebekler için ıslak havlu bebeklerde bez bölgesinde kuruma ve ısınma sorunlarının oluşmasına izin vermez. Ayrıca ıslaklığı engelleyici bariyer görevi üstlenir. Hipoalerjik yapısı kesinlikle alkol içermediğinden ötürü bebeklerin sağlıkları üzerinde tehdit oluşturmaz. Bu özelliklerinin yanında zarar verici maddeleri de barındırmaması ekstra bir özelliği olarak göze çarpmaktadır.

Bunu Alanlar Bunları da Aldı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.