lab-series-21agustos.jpg (148 KB)

Lab Series  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 21/08/2019 - 30/09/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Lab Series Ürünleri

Lab Series Ürünleri

Lab Series markası, 1987 yılından itibaren erkek bakımı ürünlerinde yerini belli eder. Lab Series hedefleri büyük fikirler ve yeniliklerin peşine kuruludur. Yüksek teknoloji ürünlerini geliştirirken erkek cildinden ilham alırlar. Çünkü erkek cildi kadın cildinden oldukça farklıdır. Lab Series Türkiye piyasasında da gerçek bir tutkuyla çalışır ve eşsiz hissettirir.
Lab Series markası ürünleri erkek cilt bakım ürünleri hayatları düşünülerek stilize edilmiştir. Lab Series gerçek bir tutkudan bağımsız düşünülemez. Sizi ve cildinizi mükemmel hissettirmek için vardır.
Lab Series sakal bakımında iddiasını sürdürür. Sitemizde Lab Series markasına ait güneş koruyucu, maske, dudak bakım kremi, anti age etkili cilt bakım ürünleri, Lab Series sakal bakım tıraş yağı gibi erkeklere özel ürünleri içerir.
Lab Series markasını ürünlerine dermoeczanem.com’dan sahip olabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.