lab-series-kampanya5.jpg (159 KB)

Stoklarla sınırlıdır. Lab Series Kampanyası Geçerlilik Süresi: 11/04/2022 - 30/04/2022 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Lab Series

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Lab Series Ürünleri

Lab Series markası, 1987 yılından itibaren erkek bakımı ürünlerinde yerini belli eder. Lab Series hedefleri büyük fikirler ve yeniliklerin peşinde kuruludur. Yüksek teknoloji ürünlerini geliştirirken erkek cildinden ilham alırlar. Çünkü erkek cildi kadın cildinden oldukça farklıdır. Lab Series, Türkiye piyasasında da gerçek bir tutkuyla çalışır ve eşsiz hissettirir.
Lab Series markası ürünleri erkek cilt bakım ürünleri hayatları düşünülerek stilize edilmiştir. Lab Series gerçek bir tutkudan bağımsız düşünülemez. Sizi ve cildinizi mükemmel hissettirmek için vardır.
Lab Series sakal bakımında iddiasını sürdürür. Sitemizde Lab Series markasına ait güneş koruyucu, maske, dudak bakım kremi, anti age etkili cilt bakım ürünleri, Lab Series sakal bakım tıraş yağı gibi erkeklere özel ürünleri içerir.

Lab Series Power Protector
Cildi renk değişimlerine karşı korumaya çalışır. Ayrıca UV ışınlarının etkilerini azaltmaya çalışır. Cilde enerjik bir görünüm kazandırmaya çalışır.

Lab Series Skincare For Men Pro Ls All-In-One Shower Gel
Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru ciltler için geliştirilmiştir. Yüz, vücut temizliği için kullanılabilir.

Lab Series Skincare For Man Electric Shave Solution
Erkekler için özel geliştirilmiş formüle sahiptir. Cilt yüzeyini nemlendirir ve kolay bir şekilde temizlemeye yardımcı olur.
Lab Series markasını ürünlerine dermoeczanem.com’dan sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.