Ida Kew Ürünleri

IDA-KEW Selma Aydemir tarafından 2008de kurulan, %100 doğal içeriklerle kişisel bakım ürünleri formüle edip butik üretim yapan bir kozmetik markasıdır. IDA-KEW kurulduğu günden bugüne formüllerinde kullandığı hammadde seçimindeki titizliğini sürdürerek cilt güzelliği ve sağlığı için saf ve doğal ürünler üretmeye devam etmektedir. IDA-KEW ürünleri dünyanın dört bir yanından tedarik edilen saf yağlar, doğal bitki hidrolatlari, vitaminler, özler ve bitki ekstreleri ile hazırlanır.

Kullanılan içeriklerden maximum fayda sağlanabilmesi için bu içeriklerin elde ediliş şekilleri, doğal kompozisyonlarının korunmuş olması ve kimyasallarla karıştırılmadan saf formlarında bulunmaları önemlidir. Bu nedenle formüllerinde sadece soğuk press yöntemiyle üretilen baz yağlar; buhar damıtma metoduyla elde edilen uçucu yağlar ve bu metodun yan ürünü olarak ortaya çıkan saf sular, doğal bitki hidrolatları ve sadece bitkilerden elde edilen vitaminle, ekstreler ve özler kullanılır. IDA.KEW ürünleri %100 doğaldır. Paraben, parfüm, yapay boya, mineral yağ, silikon ve sentetik koruyucular içermez. 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.