Ida-Kew Ürünleri

Ida Kew Ürünleri

IDA-KEW Selma Aydemir tarafından 2008de kurulan, %100 doğal içeriklerle kişisel bakım ürünleri formüle edip butik üretim yapan bir kozmetik markasıdır. IDA-KEW kurulduğu günden bugüne formüllerinde kullandığı hammadde seçimindeki titizliğini sürdürerek cilt güzelliği ve sağlığı için saf ve doğal ürünler üretmeye devam etmektedir. IDA-KEW ürünleri dünyanın dört bir yanından tedarik edilen saf yağlar, doğal bitki hidrolatlari, vitaminler, özler ve bitki ekstreleri ile hazırlanır.

Kullanılan içeriklerden maximum fayda sağlanabilmesi için bu içeriklerin elde ediliş şekilleri, doğal kompozisyonlarının korunmuş olması ve kimyasallarla karıştırılmadan saf formlarında bulunmaları önemlidir. Bu nedenle formüllerinde sadece soğuk press yöntemiyle üretilen baz yağlar; buhar damıtma metoduyla elde edilen uçucu yağlar ve bu metodun yan ürünü olarak ortaya çıkan saf sular, doğal bitki hidrolatları ve sadece bitkilerden elde edilen vitaminle, ekstreler ve özler kullanılır. IDA.KEW ürünleri %100 doğaldır. Paraben, parfüm, yapay boya, mineral yağ, silikon ve sentetik koruyucular içermez. 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

KUSURSUZ DUDAK MAKYAJININ İPUÇLARI

Bilim insanlarının açıklamalarına göre dudak şekillerinden karakter analizi yapılabilir. Dolgun dudaklı insanların vicdanlı, sıradan dudaklı insanların dengeli olduğu, ince dudaklı insanların yalnızlığı sevdiği gibi.

CİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Günümüzde insanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kulaktan dolma bilgilerle cildine bakım uygulamaları. Cilt tipinizi tespit etmeden, hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bilemezsiniz.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.