Hekimhan Bitkisel Ürünleri

Hekimhan Bitkisel Ürünleri

   Hekimhan Bitkisel firması, bitkisel ürünler ile ilgili 25 yılı aşan deneyim bilgi ve tecrübeye sahip bir Türk firmasıdır. Kuruluşundan itibaren bitkisel ürünlerin satış ve pazarlaması konusunda faaliyet gösteren firma, son yıllarda pazarlamış olduğu ürünlerin üretimini de yapan uzman kadroya ve otomatik makineler ile donatılmış tesise sahiptir.
   Firma bitkisel çaylar, macunlar , pekmezler , soğuk press ve uçucu yağlar, toz ekstraktlar, sıvı ekstraktlar olmak üzere ürün portföyüne 200 den fazla çeşit eklemiştir.
   El değmeden otomatik makinelerde insan sağlığını birinci planda tutarak üretim yapan Hekimhan firması, ISO 9001 ve ISO 22000 kalite belgelerine sahip olup , GMP standartlarında doğal ve katkısız olarak sağlıklı ürünler üretmektedir.
   Hekimhan Bitkisel, kurulduğu günden itibaren insan sağlığına verdiği önem sayesinde kısa sürede bitkisel ürün sektöründe tanınmış ve bu ilkeler ile yoluna devam etmektedir.
   Tüm Hekimhan Bitkisel ürünlerine sitemizden dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz.

Hekimhan Kampanyası Geçerlilik Süresi: 16/11/2018 - 31/12/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 88 ürün görüntüleniyor.
1 2

KUSURSUZ DUDAK MAKYAJININ İPUÇLARI

Bilim insanlarının açıklamalarına göre dudak şekillerinden karakter analizi yapılabilir. Dolgun dudaklı insanların vicdanlı, sıradan dudaklı insanların dengeli olduğu, ince dudaklı insanların yalnızlığı sevdiği gibi.

CİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Günümüzde insanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kulaktan dolma bilgilerle cildine bakım uygulamaları. Cilt tipinizi tespit etmeden, hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bilemezsiniz.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.