x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
  • Marka (Hamadi Saç Bakım) kaldır
Fiyat Aralığı
Marka Listesi
Hamadi Organik Saç Bakım Ürünleri ve Şampuanları

%100 Geri dönüşümlü sülfat ve paraben içermeyen doğa ile dost %100 organik eco sertifikalı saç ürünleri Hamadi organik şampuanlarını diğerlerinden ayıran en önemli özellik tamamen Organik içerikler kullanılmasıdır. Bal, tatlı portakal, zencefil bunlara örnektir. Organik içeriklerin saçı güçlendirici, saçın nem dengesini sağlayıcı ve rengini koruyucu avantajları bulunur ve hamadi ürünleri pH 5.5 dengesine sahiptir. Vücuda ve yüze de kullanılabilen HAMADI ürünleri hassas ciltlerin kullanımı için uygundur.

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.