sadsad x
asdasd
Hamadi Organik Saç Bakım Ürünleri ve Şampuanları

%100 Geri dönüşümlü sülfat ve paraben içermeyen doğa ile dost %100 organik eco sertifikalı saç ürünleri Hamadi organik şampuanlarını diğerlerinden ayıran en önemli özellik tamamen Organik içerikler kullanılmasıdır. Bal, tatlı portakal, zencefil bunlara örnektir. Organik içeriklerin saçı güçlendirici, saçın nem dengesini sağlayıcı ve rengini koruyucu avantajları bulunur ve hamadi ürünleri pH 5.5 dengesine sahiptir. Vücuda ve yüze de kullanılabilen HAMADI ürünleri hassas ciltlerin kullanımı için uygundur.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Hangi makyaj hangi fırça ile yapılmalı?

Güzel ve sizi tatmin eden bir makyaj için kaliteli makyaj malzemeleri, kaliteli makyaj fırçaları ve doğru makyaj tekniklerine ihtiyacınız var. Kaliteli demek mutlaka pahalı anlamına gelmiyor.

Doğru Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz sosyal hayatın içinde iletişim kurarız, bu iletişimi kurarken en fazla kullandığımız organımız olan ağzımızın sağlığı konusunda ne kadar bilgiliyiz?

Cilt Lekeleri Neden Oluşur? Nasıl Önlenebilir?

Cilt lekesi denilince akla gelen ilk şey, cildimiz üzerinde belirli alanlarda ten renginin normalden daha koyu ve adeta leke benzeri eşitsizlikler göstermesi anlaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.