sadsad x
asdasd
Hamadi Organik Saç Bakım Ürünleri ve Şampuanları

%100 Geri dönüşümlü sülfat ve paraben içermeyen doğa ile dost %100 organik eco sertifikalı saç ürünleri Hamadi organik şampuanlarını diğerlerinden ayıran en önemli özellik tamamen Organik içerikler kullanılmasıdır. Bal, tatlı portakal, zencefil bunlara örnektir. Organik içeriklerin saçı güçlendirici, saçın nem dengesini sağlayıcı ve rengini koruyucu avantajları bulunur ve hamadi ürünleri pH 5.5 dengesine sahiptir. Vücuda ve yüze de kullanılabilen HAMADI ürünleri hassas ciltlerin kullanımı için uygundur.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.