Hamadi Organik Saç Bakım Ürünleri

Hamadi Organik Saç Bakım Ürünleri

   Markanın kurucusu dünyaca ünlü saç sanatçısı Jamal Hammadi’dir. Marka saç bakım ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmez.
   HAMADI şampuanları arasında dikkat çeken HAMADI Ginger Soymilk Hair Wash, tüm saç tipleri için kullanabilir. B3 ve B6 vitaminleri içeren zencefil, saça parlaklık vererek saç derisindeki sebum dengesizliğini düzenlemeyi hedefler.
   HAMADI Healing Serum kullananlar üründen oldukça memnun. Serum, tüm saç tiplerinin kullanımına uygun üretilmiş.
   HAMADI şampuan yorumlarına bakıldığında HAMADI Shea Rice Milk Conditioner saç bakım kremini şampuanla birlikte saç bakımını desteklemek için kullanılması öneriliyor.
   HAMADI saç bakım ürünleri paraben içermez, yüzde yüz organiktir. Sitemizde yer alan HAMADI markası saç bakım kremi, şampuanları, saç kremlerini, saç serumlarını dermoeczanem.com’dan kampanyalı fiyatlarla online olarak satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.