1180x400-frei12.02-.jpg (187 KB)

Frei Ol Kampanyası Geçerlilik Süresi: 12/02/2020 - 30/04/2020 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Frei öl

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
%10 Üreli Yoğun Bakım Vücut Losyonu
(0)
Frei öl Yüzde 10 Üreli Yoğun Bakım Vücut Losyonu 200 ml
129,00 TL
64,50 TL
Yaşlanma Karşıtı
(0)
Frei öl Anti Aging Yaşlanma Karşıtı All In One Concentrate 30 ml
239,00 TL
119,50 TL
Çatlaklara karşı bakım yapmaya yardımcı olur.
(0)
Frei öl Çatlak Karşıtı Oil Experts Massage Oil 200 ml
125,00 TL
62,50 TL
Çatlak karşıtı ve leke karşıtı bakım sağlayan doğal yağlar içerikli yağ.
(0)
Frei Öl Çatlak ve Leke Karşıtı Bakım Yağı 200 ml
125,00 TL
62,50 TL
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2

Frei Öl Ürünleri

Frei Öl Ürünleri

Frei Öl, 1966’dan günümüze geliştirdiği kişisel bakım ürünleri ile dikkatleri üzerinde toplar. Almanya merkezli marka, ham maddelerini doğal yağlardan elde eder ve cilt için özel bir bakım ürünleri geliştirir.
Cildinizin, vücudunuzun güzelliği için geliştirilmiş markanın ürünleri, kompleks bir bakım rutini için son derece etkilidir. Hem kadınlar hem de erkekler için özel geliştirilen formülleri cilt bakımında da oldukça başarılıdır. Her cilt tipine ve cilt sorununa özel geliştirdiği ürünü bulunmaktadır. Günlük kullanıma uygun bu ürünler, ihtiyaçları gidermeye yardımcı olurken, derinlemesine bakım da yapar. Deodorantları, duş jelleri, yüz temizleme jelleri, yüz temizleme sütleri, yüz kremleri, ayak bakım kremleri, ampulleri, yaşlanma karşıtı ürünleri, dudak bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri ile tüm Frei Öl ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Frei Öl Çatlak Karşıtı Oil Experts Massage Oil
Frei Öl Çatlak Yağı, doğal yağlarla geliştirilmiş bir üründür. Cilt üzerinde kolay yayılır ve günlük bakımda kullanılabilir. Cildinizdeki tüm çatlak görünümünün olduğu bölgelere uygulayabilirsiniz. Karın, kalça, göğüs, kollar ve dizlerde rahatlıkla kullanılabilir. Cildin esnekliğini kazandırmaya çalışır ve cildi derinlemesine nemlendirir.

Frei Öl Akneye Eğilim Gösteren Ciltler İçin Yüz Kremi
Akneye eğilim gösteren ciltler için özel geliştirilmiştir. Cilde derinlemesine bakım yapar ve yağlı ciltlere özel geliştirilmiştir. Cildinizdeki yapay parlamayı azaltmaya çalışır ve günlük bakım için uygundur. Cildin sebum dengesini ayarlamaya çalışır. Temiz bir cilde masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Frei Öl Yüz Nemlendirme Hydrolipid Moisturizing Cream
Frei Öl Nemlendirici krem, günlük yüz bakımı için özel geliştirilmiştir. Cildin günlük nem ihtiyacını karşılamaya çalışır. 48 saate kadar etkisi sürer, cildi yatıştırmaya, rahatlatmaya ve güzel bir görünüme ulaştırmaya yardımcı olur. Cildin dört mevsim kuruluğunu gidermeye çalışır.
Tüm Frei Öl ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.