Ducray Anaphase Şampuan 400ml + Anacaps Progressiv Kapsül 3adet
%32
İndirim
Piyasa Fiyatı
662,00 TL
Satış Fiyatı
450,16 TL
  %32
  Tükendi
 • Ducray Anaphase Şampuan 400ml + Anacaps Progressiv Kapsül 3adet

Ducray Anaphase Şampuan 400ml + Anacaps Progressiv Kapsül 3adet

Barkod:9900000037813 Ürün Kodu : 37813 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın
Özet Bilgi : Anaphase şampuan 400ml + Anacaps kapsül 3x30 Kapsül
%32
İndirim
Piyasa Fiyatı
662,00 TL
Satış Fiyatı
450,16 TL
Havale ile
436,66 TL
Uygun Kampanyalar

• {{CMP.TITLE}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Ürün Adı: Ducray Anaphase Şampuan 400ml + Anacaps Progressiv Kapsül 3adet

   

  Ürün Markası: Ducray

   

  Ürünün Boyutu:

  Anaphase şampuan 400ml

  Anacaps kapsül 30 Kapsül x 3adet

   

  Etki Alanı: Saç dökülmesine karşı bakım

   

  Ürün Özellikleri:

  Ducray Anaphase Şampuan 400ml

  ANAPHASE Krem Şampuan ,özgün formülüyle,saçları besleyen ve saç dökülmesine karşı yardımcı bakım ürünlerinin tamamlayıcısı olan bir şampuandır.Saçları saç dökülmesine karşı bakım sürücine hazırlar.Palentli aktif maddeleriyle saçlı derinin uyarılmasına yardımcı olur.Böylece saç telleri için gerekli maddelerin nüfuzunu kolaylaştırmaya destek olur.

   

  ANAPHASE Krem Şampuan,B5,B6 ve B8 vitaminleri yönünden zengin formülüyle hassas ve canlılığını yitirmiş saçlara da uygundur.Düzenli kullanıldığı zaman saçlarınızın korunmasına,yeniden yapılmasına ,hacim ve güç kazanmasına yardımcı olur.

  İyi tolere edilir.İstenilen sıklıkta kullanılabilir.Kremsi dokusu ve yumuşak yapısı ile saçlı deriye kolayca masaj yapılarak uygulanır.

  Anacaps Kapsül 3adet

  Ducray Anacaps Kapsül, gıda takviyesidir.

  Bileşiminde; Soya Fasülyesi Çekirdek Ekstratı, Vitamin, Amino Asit ve Çinko içermektedir.

   

  Kullanım Şekli:

  Anaphase şampuan 400ml

  ANAPHASE Şampuan ile saçlarınızı yıkayın.Saçlı deriye 3 dakika masaj yaparak uygulamayı tekrarlayın.Yıkama sonrasında saçlarınızı kurutmadan ve şekil vermeden önce ,saç besleyici bakım ürününüzü uygulayın.
   

  Anacaps kapsül 30 Kapsül x 3adet
  Yetişkinler için sabahları 1 kapsülün bol su ile tüketilmesi tavsiye edilir

Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bunu Alanlar Bunları da Aldı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.