Dr.Dennis Ürünleri

Dr.Dennis Ürünleri

   Marka kurucusu Dr. Dennis Gross’un 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle harmanlanmıştır. Cildin doğal güzelliğini koruyarak geliştirdiği cilt bakım ürünleri en son teknolojiyle üretilir.
   Dr. Dennis Gross’un cilt sorunlarına özel geliştirdiği ürünlerin içeriği doğal ve yumuşak ham maddelerden seçilmiştir. Dr. Dennis Gross Türkiye sahasında da adından söz ettiriyor. Marka Hollywood ünlülerinin çok tercih ettiği markalardan biri.
   Dr. Dennis Gross markası en etkili içerikleri bulabilmek için tüm bilimsel verileri değerlendirir. Dr. Dennis Gross markasının amacı geliştirdiği her cilt bakım ürününde benzersiz yenilikçi formüller oluşturmak.
   Dr. Dennis Gross ürünleri kullananlar yorumlarında genel olarak görünür sonuçlara ulaştıklarından bahsediyorlar.
   Dr. Dennis Gross markası ürünlerini asla hayvanlar üzerinde test etmez ve çoğu vegandır.
   Dr. Dennis Gross markasına dermoeczanem.com güvencesiyle avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.