DERMOKOZMETİK

Güzelliğinize güzellik katacak güvenli ürünler

CİLT DURUMU VE İHTİYACINA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Cildinizin yağ ve nem dengesine en uygun ürünleri keşfetmek için, cilt tipinizi seçin.

CİLT TİPİNİZE UYGUN SEÇİMLER

Cildinizin yağ ve nem dengesine en uygun ürünleri keşfetmek için, cilt tipinizi seçin.
NORMAL CİLT
 • Pürüzsüz ve yumuşak
 • Işıltılı – ipeksi görünüş
 • Belirgin olmayan gözenekler
KURU CİLT
 • Sert ve gergin
 • Mat görünüş
 • Yağ – Su dengesi bozulmuş
KARMA CİLT
 • Yağlı T bölgesi:
  Siyah noktalar, parlak görünüm
 • Kuru yanaklar: Rahatsız, gergin
YAĞLI CİLT
 • Parlayan Görünüm
 • Akneye eğilim, siyah noktalar
 • Geniş gözenekler

DERMOKOZMETİK MARKALAR

Dermokozmetik Nedir?

Dermokozmetik terimi dermatoloji ve kozmetik kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur. Dermokozmetik ürünler; ciddi cilt sorunlarına karşı, diğer kozmetik ürünlerine göre daha yüksek performansa sahip daha hedefe yönelik aktif formüller içerir. Bu ürünlere; yüz, saç, vücut, anne-bebek ürünleri örnek verilebilir.

Dermokozmetik Ürünlerin Diğer Ürünlerden Farkı Nedir?

Dermokozmetik cilt bakım ürünlerini, diğer ürünlerden ayıran en önemli özellik formülünde gizlidir. Dermokozmetik ürünler; her cilt tipine ayrı seçenek şansı sunar, piyasaya sunulmadan önce kliniklerce test edilir. Diğer ürünlere göre daha yüksek konsantrasyonlara sahip, daha etkili ve daha sonuç odaklı formüller içerir.

Dermokozmetik Ürün Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Dermokozmetik ürün kullanmanın birçok avantajı vardır. Öncelikle kullandığınız ürün direk cildinizi ve ihtiyaçları hedef alınarak üretilmiştir.

Özellikle cilt sorunlarına karşı bilimsel araştırmalarla desteklenen formüller içeren bu ürünler, sonuç odaklı bakım imkânı sunar.

Piyasaya ürün sunan birçok dermokozmetik marka; yağlı ve akneye eğilimli ciltler için, hassas ciltler için, kuru cilt tipinin sorunlarını yaşayanlar için, leke sorunu yaşayan ciltler için, güneşten korunma ihtiyacı için ve yaşlanma karşıtı bakım için, kırışıklık karşıtı bakım için, sarkma sorununa bakım için özel formüller geliştirir.

Kimler Dermokozmetik Ürün Kullanmalıdır?

Estetik kaygıyla beraber çok eski zamanlardan beri güzellik çareleri arayan insanlar çeşitli yöntemler geliştirmişler ve doğanın sunduğu nimetlerden faydalanmışlardır.  Buna dayalı olarak süregelen zamanda kozmetik gelişmiş ancak cilt üzerinde yetersiz kalmış ve dermokozmetik geliştirilmiştir.

Dermokozmetik ürünleri; cilt sorununa sahip olanlar, günlük bakımını yetkin ürünlerle yapmak isteyenler, vücut ihtiyaçlarına karşı nitelikli bakım yapmak isteyenler kullanabilir. Sitemizde yer alan bu kategoride; her cilt tipine, soruna, ihtiyaca uygun ürün bulmak mümkündür.

Dermokozmetik Ürün Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İnsanlar bakım ürünlerini genelde tavsiyeler üzerine satın alırlar. Bu bakım ürünlerinin seçimindeki yanlışların başında gelir. Kişinin cilt tipi, sorunu, ihtiyacı kendine özeldir. Tavsiye ürün kullanmak yerine, cilt tipine, cilt sorununa ve cilt ihtiyacına uygun ürün kullanılmalıdır.

Bu ürünleri seçerken; içeriğine dikkat edilmelidir ve doğal, organik ham maddelerden elde edilmiş formüllerle üretilen ürünler kullanılmalıdır. Son kullanma tarihine bakılmalı, ürünün kullanım alanlarına dikkat edilerek cilde uygulanmalıdır.

Dermokozmetik Cilt Ürünleri Nelerdir?

Bu kategoride; anne-bebek, temizleyiciler, nemlendiriciler, serumlar, maskeler, vücut bakım, güneş bakım, saç bakım, destek bakım, makyaj, anti age, el ve ayak bakım ürünleri bulunmaktadır.

Dermokozmeik ürünler, diğer ürünlere göre daha yetkin olduklarından dolayı farklı fiyatlara sahiptir. Sitemizde yer alan dermokozmetik ürün fiyatları son derece avantajlı olarak genel bütçeye hitap eder. Bu kategoride; Bioderma, La Roche Posay, Vichy, CeraVe, Avene, Mustela, Ducray, Babe, Lierac, Uriage, Bionnex gibi markalar yer almaktadır.

Bioderma Sensibio H2O, Mustela Merhaba Bebek Çantası, La Roche Posay Effaclar Duo, Vichy Mineral 89% Mineralizing Water + Hyaluronic Acid, Babe Soothing Micellar Gel, kategoride yoğun ilgi gören ürünlerden birkaçıdır.

Dermokozmetik ürünlere dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve cazip kampanyalar ile satın alabilirsiniz.

 

Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Doğru Diş Fırçalama Teknikleri

Ağız bakımı, kişisel bakımın en önemli parçasıdır. Ağız hijyeninin sağlanması için yapılması gereken ağız bakımı, belli periyotlardan oluşur.

Tatillerin Gözdesi After Sun Ürünleri

Güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte tatil sezonu başladı. Güneş ışınlarına karşı yüksek korumalı bir güneş kremi kullansanız dahi, saatlerce güneşe maruz kalmış ciltte bazı sorunlar görülebilir.

Geleneksel Asya Güzellik Sırrı Buhar Banyosu

Asya kıtasındaki kadınlar yüzyıllardır güzelleşmek için ciltlerine buhar banyosu uyguluyor. Özellikle Koreli kadınlar günümüzde dahi, her duş sonrası buhar banyosu yapmayı ihmal etmiyor.

En Etkili 5 Çatlak Kremi

Ani kilo değişimlerinde, bebek bekleme döneminde, ergenlik döneminde vücutta, çatlak oluşumuna rastlanabilir. Estetik açıdan hoş bir görünüme sahip olmayan çatlaklarla yüzleşen yetişkinler, sorunun oluştuğu bölgeyi gizlemek isterler.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.