Dermokozmetik Ürünler

         Dermokozmetik terimi dermatoloji alanında son 20 yıldır kullanılan yeni bir terim. Kozmetik ürünler gibi ruhsatlandırılan, ama ar-ge ve üretim teknikleri açısından üstün nitelikler taşıyan bu ürün grubunu tanımlamak için dermatoloji bilimi ili kozmetik biliminin birleştirildiği dermokozmetik ismi uygun görülmüş. Amerika Birleşik Devletleri gibi bazı ülkelerde ise CosmoCeutical yani farmasötik ile Kozmetik (İlaç ve kozmetik) kelimelerinin birleştirilmiş hali kullanılmakta. Çeşitli cilt problemlerinin çözümünde kullanılan ilaçlar yeterli gelmeyince, ilaçlara ilave ya da kendi başlarına kullanmak üzere, gerek kozmetik gerekse medikal cilt sorunlarının çözümünde kullanılmak üzere formüle edilen, formülasyonları, üretimleri, kalite kontrolleri ve klinik deneyleri hassas şekilde ve bilimsel kurallara dayalı olarak üretilen cilt, saç ve vücut bakım ürünlerine yani “dermokozmetik ürünler” olarak adlandırılan ürünlere ihtiyaç duyulmuştur. BU sayfamızda Dermokozmetik markalara ait ürünleri inceleyebilir, Kullananların yorumlarına göz atabilir ve uygun fiyatlar ile kampanyalı avantajlardan yararlanarak online satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 .... 27 28 29
Toplam 1028 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 27 28 29
Blog Yazılarımız

Bade Natural Markasını Tanıyalım

Bâde, tasavvuf edebiyatında "Aşk" manasında kullanılır. Bu nedenle Bâde Natural’ i hayal ederken doğadaki saf ve temiz aşktan esinlenilmiş. Gelin hep beraber Bade Natural markasını tanıyalım. 

Doctor B Aktif Kozmetikleri

En iyi ve yenilikçi cilt bakım ürünlerini geliştirme ve tüketiciye ulaştırma konusunda kararlı olan DoctorB markası, ürünlerini güvenilir kaynaklardan yalnızca en kaliteli malzemeleri kullanarak kanıtlanmış sonuçlarla formülize etmiştir.

Dermokozmetik Nedir? Ne için Kullanılır ?

Dermokozmetik kelimesi, dermatoloji tıp dalı ile kozmetik kelimelerinin birleşiminden oluşan bir terimdir.  Genel anlamı ile belirli cilt problemlerinin düzeltilmesinde, cildin korunmasında, cilt konforunun sağlanmasında, yaşlılık belirtileri gibi sorunların önlenmesinde ya da hafifletilmesinde kullanılan ürünleri ifade eder.

Mustela Başarı öyküsü

Mustela markası hem anne ürünleri hem de bebek ürünleri alanında ülkemizde ve dünyada en önde gelen markalardan biri. Gelin Mustela başarı hikayesine birlikte göz atalım. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.