sadsad x
asdasd

Dermokozmetik Ürünler

         Dermokozmetik terimi dermatoloji alanında son 20 yıldır kullanılan yeni bir terim. Kozmetik ürünler gibi ruhsatlandırılan, ama ar-ge ve üretim teknikleri açısından üstün nitelikler taşıyan bu ürün grubunu tanımlamak için dermatoloji bilimi ili kozmetik biliminin birleştirildiği dermokozmetik ismi uygun görülmüş. Amerika Birleşik Devletleri gibi bazı ülkelerde ise CosmoCeutical yani farmasötik ile Kozmetik (İlaç ve kozmetik) kelimelerinin birleştirilmiş hali kullanılmakta. Çeşitli cilt problemlerinin çözümünde kullanılan ilaçlar yeterli gelmeyince, ilaçlara ilave ya da kendi başlarına kullanmak üzere, gerek kozmetik gerekse medikal cilt sorunlarının çözümünde kullanılmak üzere formüle edilen, formülasyonları, üretimleri, kalite kontrolleri ve klinik deneyleri hassas şekilde ve bilimsel kurallara dayalı olarak üretilen cilt, saç ve vücut bakım ürünlerine yani “dermokozmetik ürünler” olarak adlandırılan ürünlere ihtiyaç duyulmuştur. BU sayfamızda Dermokozmetik markalara ait ürünleri inceleyebilir, Kullananların yorumlarına göz atabilir ve uygun fiyatlar ile kampanyalı avantajlardan yararlanarak online satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 .... 17 18 19
Toplam 1123 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 17 18 19

Dermoeczanem güvenilir mi? İnternetten Alışveriş güvenli mi?

Tüketiciye ait özel bilgilerin gizliliği Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında güvence altındadır. Bunun yanında kredi kartları ile ilgili tüm işlemler %100 güvenlik altında ve yapılır ve kredi kartı bilgileri görüntülenemez ve kaydedilemez.

La Roche Posay Hassas Ciltlere Daha İyi Bir Yaşam

Hassas cilt başlıca sorunlardan biri: günümüzde dünya genelinde hassas cilde sahip bir çok kadın, yaşamının belirli bir döneminde en az bir defa cilt hassasiyetini deneyimleyebiliyor. Bütün yaşlar için endişe verici: bebeklerden, yaşlılara. Hassas cilt özel bakıma ihtiyaç duyar. Eğer doğru bakım uygulanmazsa, hassas cilde sahip kişilerde hassasiyet eğilimli cilt oluşma ihtimali olabilir.

Güneşten Korunmanın En İyi Yolları

Dünyaya ulaşan 2 farklı güneş ışıması olan UVA ve UVB ışınları cilt kanserinden foto-aging dediğimiz güneş ışınlarına bağlı yaşlanmaya kadar bir çok olumsuzlukta rol alırlar. Zararlı ışınlar sadece Güneşe daha yoğun maruz kaldığımız deniz kenarında ya da havuz başında güneşlendiğimiz süre boyunca bizi etkiliyormuş gibi düşünürüz.

Shiseido Markasını Tanıyalım

Shiseido markası tüm dünyada en çok bilinen Japon Kozmetik markası olarak tanımlanabilir. Marka 1872 yılında Tokyo’nun Ginza bölgesinde kurulmuş. Kurucusu ise bir eczacı. Markanın kökeni de Eczacı Arinobu Fukuhara tarafından Japonya’da açılan ilk batı tarzı eczaneye dayanıyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.