sadsad x
asdasd

Dermaplus MD Kampanyası Geçerlilik Süresi: 04/10/2018 - 30/11/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Dermaplus MD Cilt Bakım Ürünleri

  Dermaplus MD ürünleri Amerika Birleşik Devletlerinde en seçkin standartlara uyularak hazırlanan bir dermokozmetik cilt bakım markasıdır. Bu markayı bizler için özel yapan ise Türk halkının cilt tipi ve bakım alışkanlıklarına göre özel olarak tasarlanmış formüllere sahip olması. Ülkemizin en deneyimli dermatolojik estetik  uzmanları ve Amerikalı uzmanların ortak çalışmaları ile hazırlanan  bu ürünler bize özel olduğu için sonuca daha hızlı ve daha etkin şekilde ulaşmak ta mümkün oluyor. Türk insanı genelde T bölgesinde yağlanma sorunu yaşayan, keratinizasyonu yoğun ancak hassas bir cilde sahip. Yaz kış arasında ısı ve nem farklılığının da yoğun olması ülkemize özel formül ihtiyacını arttıran sebeplerden bir diğeri. Elbette bunun yanında bir çok Avrupa ülkesine göre de daha yoğun şekilde güneşe maruz kalıyoruz. Bu açıdan DermPlus MD markası bir ilke imza atarak ülkemize özel formüller ve Amerikan Dermokozmetik teknolojisini bir araya getirmeyi başarmış oluyor. DermaPlus ürünlerini dermoeczanem.com'dan indirimli olarak satın alabilir ve  dermaplus kullananların yorumlarına göz atabilirsiniz. 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 58 ürün görüntüleniyor.

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.