Dermaplus MD Ürünleri

Dermaplus MD Ürünleri

   Dermaplus MD ürünleri Amerika Birleşik Devletlerinde en seçkin standartlara uyularak hazırlanan bir dermokozmetik cilt bakım markasıdır. Bu markayı bizler için özel yapan ise Türk halkının cilt tipi ve bakım alışkanlıklarına göre özel olarak tasarlanmış formüllere sahip olması. Ülkemizin en deneyimli dermatolojik estetik uzmanları ve Amerikalı uzmanların ortak çalışmaları ile hazırlanan bu ürünler bize özel olduğu için sonuca daha hızlı ve daha etkin şekilde ulaşmak ta mümkün oluyor.
   Türk insanı genelde T bölgesinde yağlanma sorunu yaşayan, keratinizasyonu yoğun ancak hassas bir cilde sahip. Yaz kış arasında ısı ve nem farklılığının da yoğun olması ülkemize özel formül ihtiyacını arttıran sebeplerden bir diğeri. Elbette bunun yanında bir çok Avrupa ülkesine göre de daha yoğun şekilde güneşe maruz kalıyoruz. Bu açıdan DermPlus MD markası bir ilke imza atarak ülkemize özel formüller ve Amerikan Dermokozmetik teknolojisini bir araya getirmeyi başarmış oluyor. DermaPlus ürünlerini dermoeczanem.com'dan indirimli olarak satın alabilir ve dermaplus kullananların yorumlarına göz atabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 59 ürün görüntüleniyor.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.