sadsad x
asdasd

Daylong Güneş Ürünleri

İsviçre'de üretilen ve Avrupa ülkekerinde büyük beğeni kazanan Daylong, ürün ailesindeki farklı ürünler ile bir yaş altı bebeklerin, 1 yaş üstü çocukların ve yetişkinlerin gün boyu güneşin tadını çıkarmasını sağlar. Daylong, lipozomal formülasyonu sayesinde suya, Terlmeye ve kurulanmaya karşı dayanıklıdır. Bu sayede uzun saatler boyunca etkisini sürdürür. Alkol, parfüm, mineral yağı ve emülgatör içermez. Jel uygulaması kolay ve emilimi hızlıdır. İçerdiği gliserin ve dexpanthenol sayesinde cildin nemli kalmasına yardım eder. Daylong Güneş Ürünleri özellikle hassas ciltler için oldukça idealdir.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Hangi makyaj hangi fırça ile yapılmalı?

Güzel ve sizi tatmin eden bir makyaj için kaliteli makyaj malzemeleri, kaliteli makyaj fırçaları ve doğru makyaj tekniklerine ihtiyacınız var. Kaliteli demek mutlaka pahalı anlamına gelmiyor.

Doğru Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz sosyal hayatın içinde iletişim kurarız, bu iletişimi kurarken en fazla kullandığımız organımız olan ağzımızın sağlığı konusunda ne kadar bilgiliyiz?

Cilt Lekeleri Neden Oluşur? Nasıl Önlenebilir?

Cilt lekesi denilince akla gelen ilk şey, cildimiz üzerinde belirli alanlarda ten renginin normalden daha koyu ve adeta leke benzeri eşitsizlikler göstermesi anlaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.