Daylong Ürünleri

Daylong Ürünleri

   Güneşe karşı bakım yapmanın en güvenli yollarından biri olan Daylong markası cildinizi güneşe karşı korurken aynı zamanda nemlendirmeye de yardımcı olur.
   Daylong, güneş kremlerini geliştirirken kişinin cilt tipini ve hassasiyetini de göz önünde bulundurmuştur
   Yılların tecrübesi olan Daylong Eczacıbaşı İlaç Pazarlama bünyesinden çıkan güneş ve cilt bakım markasıdır. Güneş kremlerinin özel olarak geliştirilen formülleri sayesinde tere, havuza ve denize karşı uzun süre koruma sağlar. Ürünlerinin içeriğinde alkol, parfüm ve mineral yağ gibi cilde zarar verebilecek maddeleri barındırmaz. Bu sebeple her yaş grubuna ve tüm aileye hitap eden ürün yelpazesine sahiptir.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.