sadsad x
asdasd
Daylong Ürünleri

Daylong Ürünleri

   Güneşe karşı bakım yapmanın en güvenli yollarından biri olan Daylong markası cildinizi güneşe karşı korurken aynı zamanda nemlendirmeye de yardımcı olur.
   Daylong, güneş kremlerini geliştirirken kişinin cilt tipini ve hassasiyetini de göz önünde bulundurmuştur
   Yılların tecrübesi olan Daylong Eczacıbaşı İlaç Pazarlama bünyesinden çıkan güneş ve cilt bakım markasıdır. Güneş kremlerinin özel olarak geliştirilen formülleri sayesinde tere, havuza ve denize karşı uzun süre koruma sağlar. Ürünlerinin içeriğinde alkol, parfüm ve mineral yağ gibi cilde zarar verebilecek maddeleri barındırmaz. Bu sebeple her yaş grubuna ve tüm aileye hitap eden ürün yelpazesine sahiptir.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.