Daylong

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Daylong Ürünleri

Eczacıbaşı Grubunun dağıtıcılığında Türk dermokozmetik piyasasına sunulan Daylong, sahip olduğu cilde yararlı içerikleri sayesinde kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görür. Daylong, yağlı akneye eğilim gösteren ciltlerin, kızarıklığa eğilimli hassas ciltlerin, kuru ve karma ciltlerin güvenle kullanabileceği güneş ürünleri geliştirir. Etkili, kaliteli, kapsamlı bir güneş bakımı için, Daylong’u rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Hassas Ciltler İçin Kullanılabilecek Daylong Ürünleri
Her cilt tipinin kullanabileceği güneş kremi farklıdır. Yağlı ciltler daha çok su bazlı, sprey formundaki ürünleri kullanması gerekirken, kuru ciltler içeriğinde nemlendirici ajanlar bulunan daha yoğun kıvamlı ürünleri kullanmalıdır. Karma ciltler; tüm cilt tipleri için geliştirilen ürünleri rahatlıkla kullanabilir. Hassas cilt tiplerinin kullanacakları ürünlerin, formundan çok, içeriğinde kullanılan ham maddeler önemlidir. Çünkü hassas cilt tipi kullandığı ürünün içeriğiyle doğrudan temasa geçer ve eğer kullanılan ham maddeler bu cilt tipine uygun değilse cilt yüzeyinde birçok sorun oluşabilir.
Hassas ciltler için geliştirilen Daylong güneş kremleri, farklı çeşitleri ile dermoeczanem.com’da…

Sensitive SPF30 Güneş Koruyucu Sprey
Hassas cilt yapısının pH’ına uygun jel-spreyi, dışarı çıkmadan yirmi dakika önce rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Extreme SPF 50+ Güneş Losyonu
Aloe Vera ve E vitamini içeren formülüyle çok tercih edilen ürünlerden biri olan Extreme SPF 50 Losyonu, hassas ciltler dâhil tüm ciltlere uygundur. Ürün, anti age içeriği sayesinde, yaşlanma etkilerine karşı bakım yapar.

Sensitive Yüz Sıvı Jel SPF30
Hassas ciltlere sahip yetişkinlere özel geliştiren Sensitive Yüz Sıvı Jel SPF30, cildi UV karşı korurken, cildin hassaslığına karşı bakım yapar.

Galderma Actinica Güneş Koruyucu
UV ışınlarına karşı yüksek koruma imkânı sağlayan Actinica Güneş Koruyucu ile yazın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

After Sun Repair Güneş Sonrası Losyon
Zararlı UV ışınları ile temas eden ciltte, kuruma meydana gelebilir. After Sun Repair Güneş Sonrası Losyon, UV ışınları ile temas edip kuruyan cildi sahip olduğu yüksek nemlendirme kapasitesiyle nemlendirir, ışıltı kazandırmaya yardımcı olur.

Baby Koruyucu Güneş Kremi
Daylong, güneş bakımında sadece yetişkinler için değil çocuklar için de nitelikli bakım önerileri sunar. Marka, bebeklere özel geliştirdiği bu güneş kremi ile onların narin cildini UV ışınlarına karşı korumayı amaçlar. Bebeğinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz güneş kremi, suya dayanıklıdır.

Kids Spf50 Güneş Losyonu
Tıpkı bebeklerin cildi kadar çocukların cildi de oldukça hassastır ve UV ışınlarından korumak gerekir. Pompalı yapısıyla pratik bir kullanıma sahip ürünle, UV ışınlarına karşı konforlu bir bakıma sahip olabilirsiniz. Ürün, dermoeczanem.com’da, bir tık uzağınızda…
Güneş koruyucu kremlerinin çeşitleri ile tüm kullanıcılarına etkin çözüm önerileri sunan Daylong ürünleri ile UV ışınlarından korkmanıza gerek kalmayacak.

Daylong Güneş Losyonlarının Sahip Olduğu Özellikler
UV ışınları cilt üzerinde birçok zararlı etkiye sahiptir. UV ışınları cilt üzerinde;
• Kırışıklığa yol açabilir,
• Cildi kuru bir görünüme ulaştırabilir,
• Cilt lekelerine yol açabilir,
• Cildin yaşlanma etkisini hızlandırabilir.

UV ışınlarının bu zararlı etkilerine karşı güneşin en tepede olduğu 11:00 ila 16:00 arasında dışarı çıkmamaya özen gösterin. Dışarı çıkma mecburiyetiniz varsa cildinizin UV ışınları ile temas edecek bölgelerini örten kıyafetler giyin ve dışarı çıkmadan minimum yirmi dakika önce mutlaka Daylong güneş kremini kullanın. Daylong ürünleri, yüksek kapasiteye sahip formülleri sayesinde cildi UV ışınlarının bu zararlı etkilerine karşı korumayı amaçlar.
• Daylong güneş losyonu, her cilt sorununu temel alarak geliştirilmiştir ve kullanıcısının cilt sorunlarına bakım yapar.
• Komedojenik olmayan markanın ürünleri, gözenekleri tıkamaz.
• Jel, krem, losyon gibi farklı formlarda geliştirilen markanın ürünleri, seçenekleri çoğaltır ve kullanıcısına geniş ürün yelpazesiyle hitap eder.
• Üst düzey formülleri sayesinde sadece UV ışınlarına karşı korumaz cildin ihtiyacı olan bakımı da yapabilir.
Tüm Daylong ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.