sadsad x
asdasd

DADO SENS DERMACOSMETICS

Merakla beklenen Alman mucizesi DADO SENS şimdi Türkiye’de!

DADO SENS DERMACOSMETICS
Tıbbi bakım. Doğal etki.
Tıbbi verileri ve doğal içerikleri kullanarak geliştirilmiştir.

Özel cilt ihtiyaçları için benzersiz bakım ürünleri.
DADO SENS DERMACOSMETICS, 30 yıllık deneyimi ile, dermatologlar tarafından onaylanmış ve sertifikalı, Alman kökenli benzersiz cilt bakım ürünleri sunar. Tıbbi verileri ve doğal içerikleri kullanarak geliştirilmiştir. Her yaş grubundan kişiler için; alerji sorunu yaşayanlar, çok kuru cilt yapısına sahip kişiler, kızarıklık veya akne sorunu yaşayanlar, lekeler sorunu olanlar için, günlük bakım için veya bir terapiye eşlik etmek için güvenle kullanılır.
DADO SENS ürünleri; CSE (Certıfıed Sustaınable Economıcs), EcoControl, Good Manafacturing Practice(GMP), Green Brands, Innovative through Research ödüllerine sahiptir.

KARA ORMAN’DAN GELEN DOĞAL KALİTE
“Alman Malı” etiketi, yalnızca Kara Orman’da imal edilen ürünlerimizin üstün doğal kalitesini temsil eder.

DADO SENS – KRİTERLERİMİZ EN YÜKSEK KALİTE STANDARTLARI
Özel ihtiyaçlı ciltler için yüksek kalitede ürün esastır. Bunun için ürünün bileşenleri, saflığı ve stabilitesi önemlidir.
• DADO SENS doğallık, etkinlik ve cilde uyumluluğun hepsini bir arada sunabilmesi nedeniyle benzersiz bir bakım serisidir.
• Tüm ürünler doğal malzemelere dayanır.
• Ürünlerimiz, cildin kendi doğal yenilenme güçlerini harekete geçirerek etki eder.
• Hassas ciltler için ürünlerimiz parfüm, renklendirici, koruyucu ve paraben içermez.
• DADO SENS ürünlerinde mineral yağlar yoktur, petrol maddeleri (parafin ve saf vazelin gibi) içermez.
• Ürünlerimiz silikon (örneğin sayklometikon), PEG (polietilen glikol), SLS (sodyum loril sülfat) ve potansiyel olarak tehlikeli olabilecek başka bileşen veya tahriş edici maddeler içermez.
• Ürünlerimiz hiçbir hayvansal öz içermez.
• Yeni ürünlerin geliştirilmesi sırasında hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde deney yapmıyoruz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Hangi makyaj hangi fırça ile yapılmalı?

Güzel ve sizi tatmin eden bir makyaj için kaliteli makyaj malzemeleri, kaliteli makyaj fırçaları ve doğru makyaj tekniklerine ihtiyacınız var. Kaliteli demek mutlaka pahalı anlamına gelmiyor.

Doğru Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz sosyal hayatın içinde iletişim kurarız, bu iletişimi kurarken en fazla kullandığımız organımız olan ağzımızın sağlığı konusunda ne kadar bilgiliyiz?

Cilt Lekeleri Neden Oluşur? Nasıl Önlenebilir?

Cilt lekesi denilince akla gelen ilk şey, cildimiz üzerinde belirli alanlarda ten renginin normalden daha koyu ve adeta leke benzeri eşitsizlikler göstermesi anlaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.