Couleur Caramel Makyaj Ürünleri

Couleur Caramel Makyaj Ürünleri

   İki Fransız ortağın girişimleriyle kurulan Couleur Caramel markasının ham maddesi organik ve doğal içerikten oluşur.
   Dr. Browns cam biberonları kliniklerce test edip onaylanmıştır. Dr. Browns cam biberonlar iç havalandırma sistemine sahip tek biberondur.
   Couleur Caramel ECOCERT veya QUALITE FRANCE organik sertifikalarına sahiptir. Makyaj malzemelerinin içeriği cilt için faydalı olan ham maddelerden oluşur.
   Couleur Caramel Türkiye sahasında hatırı sayılır bir yere sahiptir. Couleur Caramel markası sürdürülebilir kalkınmaya dayalı gücü savunur. Ambalajları geri dönüşüme uygun üretilir.
   Couleur Caramel cosmetics hayvanlar üzerinde test edilmez. “Sadece doğada var olanlarla makyaj yapmak mümkün” sözünü misyonlarına eklemişlerdir.
   Couleur Caramel kullananlar markanın Dark Circle Concealer’ından çok memnun.
   Couleur Caramel makyaj malzemelerini kaliteli alışverişin öncü adresi dermoeczanem.com’dan satın alabilirsiniz.

Couleur caramel

Couleur Caramel Makyaj Kampanyası Geçerlilik Süresi: 28/02/2019 - 30/05/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.