Coola Ürünleri

Coola Ürünleri

   Coola güneş ürünleri Chris Birchby tarafından geliştirilmiş. Kurucusu Birchby, “İnsanların kullanmaktan zevk aldığı, sağlıklı güneş koruma ürünleri üretmek bizim tutkumuz” diyerek markasının misyonunu tanımlamış. Coola güneş ürünleri Amerika’da üretiliyor.
   Coola Classic Face Spf30 Cucumber, Coola güneş kremi içerisinde yüz için özel geliştirilmiş.
   Coola ürünlerini kullananlar yorumlarında Coola markasının yazın vazgeçilmezi olduğunu vurguluyor. Cildi yaz güneşinden korumak gerektiği kadar, kış güneşine karşı da önlem almak gerekiyor. Coola Türkiye sahasında tam bu noktada imdadınıza koşuyor.
   Coola güneş ürünleri, Plant UV, Classic ve Mineral olmak üzere üç seriden oluşuyor.
   Coola Sport Mineral Sunscreen Spf30 Citrus Mimosa, tüm ciltlerin kullanımına uygun doğal, ferahlatıcı narenciye mimoza kokusuna sahip.
   Coola Bare Republic Mineral Sunscreen, UVA ve UVB ışınlarından cildi korumaya yardımcı olur.
   Coola markalı tüm ürünler %70 sertifikalı organik içeriklerden üretilmiştir. Coola, dünya üzerinde sertifikalı organik içeriğe sahip ilk organik güneş markasıdır.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

SOĞUĞA KARŞI ETKİLİ 10 DUDAK KORUYUCU LİP BALM

Dudaklar yüzümüzün en dikkat çeken bölgesi. Dış faktörlerle direk temas halinde olduğundan özellikle olumsuz hava şartlarından çabuk etkilenip zarar görüyorlar.

BEYAZ DUT KURUSUNUN FAYDALARI

Beyaz dut, tadıyla kokusuyla lezzetiyle insanların en çok sevdiği meyvelerden biri. Ülkemizde bolca yetişen beyaz dut, ilkbahar mevsiminin aranılan meyvesidir.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.