Coola Ürünleri

Coola Ürünleri

   Coola güneş ürünleri Chris Birchby tarafından geliştirilmiş. Kurucusu Birchby, “İnsanların kullanmaktan zevk aldığı, sağlıklı güneş koruma ürünleri üretmek bizim tutkumuz” diyerek markasının misyonunu tanımlamış. Coola güneş ürünleri Amerika’da üretiliyor.
   Coola Classic Face Spf30 Cucumber, Coola güneş kremi içerisinde yüz için özel geliştirilmiş.
   Coola ürünlerini kullananlar yorumlarında Coola markasının yazın vazgeçilmezi olduğunu vurguluyor. Cildi yaz güneşinden korumak gerektiği kadar, kış güneşine karşı da önlem almak gerekiyor. Coola Türkiye sahasında tam bu noktada imdadınıza koşuyor.
   Coola güneş ürünleri, Plant UV, Classic ve Mineral olmak üzere üç seriden oluşuyor.
   Coola Sport Mineral Sunscreen Spf30 Citrus Mimosa, tüm ciltlerin kullanımına uygun doğal, ferahlatıcı narenciye mimoza kokusuna sahip.
   Coola Bare Republic Mineral Sunscreen, UVA ve UVB ışınlarından cildi korumaya yardımcı olur.
   Coola markalı tüm ürünler %70 sertifikalı organik içeriklerden üretilmiştir. Coola, dünya üzerinde sertifikalı organik içeriğe sahip ilk organik güneş markasıdır.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.