sadsad x
asdasd

Coola Organik Güneş Ürünleri

 Coola,  Amerika'da Kaliforniya eyaletine bağlı San Diego şehrinde üretilmektedir.

Amerika, Kanada, İngiltere ve daha bir çok ülkede satılan Coola, aldığı ödülleri organik içeriğine ve doğaya saygısına borçludur: Coola markalı tüm ürünler %70 sertifikalı organik içeriklerden üretilmiştir. Coola, dünya üzerinde sertifikalı organik içeriğe sahip ilk organik güneş markasıdır ve pestisitler ve diğer kötü kimyasallar barındırmaz  Coola, Plant UV, Classic ve Mineral olmak üzere 3 ayrı koruyucu serisinden oluşmaktadır ve tüm seriler yüz ve vücuda kullanılabilecek şekilde ayrı tasarlanmıştır ve Environmental Working Group incelemesinde "önerilen" ürünler sıralamasına girmişlerdir.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.