Coola Ürünleri

Coola Ürünleri

   Coola güneş ürünleri Chris Birchby tarafından geliştirilmiş. Kurucusu Birchby, “İnsanların kullanmaktan zevk aldığı, sağlıklı güneş koruma ürünleri üretmek bizim tutkumuz” diyerek markasının misyonunu tanımlamış. Coola güneş ürünleri Amerika’da üretiliyor.
   Coola Classic Face Spf30 Cucumber, Coola güneş kremi içerisinde yüz için özel geliştirilmiş.
   Coola ürünlerini kullananlar yorumlarında Coola markasının yazın vazgeçilmezi olduğunu vurguluyor. Cildi yaz güneşinden korumak gerektiği kadar, kış güneşine karşı da önlem almak gerekiyor. Coola Türkiye sahasında tam bu noktada imdadınıza koşuyor.
   Coola güneş ürünleri, Plant UV, Classic ve Mineral olmak üzere üç seriden oluşuyor.
   Coola Sport Mineral Sunscreen Spf30 Citrus Mimosa, tüm ciltlerin kullanımına uygun doğal, ferahlatıcı narenciye mimoza kokusuna sahip.
   Coola Bare Republic Mineral Sunscreen, UVA ve UVB ışınlarından cildi korumaya yardımcı olur.
   Coola markalı tüm ürünler %70 sertifikalı organik içeriklerden üretilmiştir. Coola, dünya üzerinde sertifikalı organik içeriğe sahip ilk organik güneş markasıdır.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.