x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
  • Marka (Coola Cilt Bakım Ürünleri) kaldır
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

Coola Organik Güneş Ürünleri

 Coola,  Amerika'da Kaliforniya eyaletine bağlı San Diego şehrinde üretilmektedir.

Amerika, Kanada, İngiltere ve daha bir çok ülkede satılan Coola, aldığı ödülleri organik içeriğine ve doğaya saygısına borçludur:
Coola markalı tüm ürünler %70 sertifikalı organik içeriklerden üretilmiştir. Coola, dünya üzerinde sertifikalı organik içeriğe sahip ilk organik güneş markasıdır ve pestisitler ve diğer kötü kimyasallar barındırmaz
 Coola, Plant UV, Classic ve Mineral olmak üzere 3 ayrı koruyucu serisinden oluşmaktadır ve tüm seriler yüz ve vücuda kullanılabilecek şekilde ayrı tasarlanmıştır ve Environmental Working Group incelemesinde "önerilen" ürünler sıralamasına girmişlerdir.
1 2
1 2

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.