Blendax Ürünleri

Blendax Ürünleri

   BLENDAX, Türkiye pazarına ilk olarak 1950’li yıllarında girmiştir. Saç bakımının köklü markası BLENDAX Henkel tarafından 2016 yılında satın alınmıştır.
   BLENDAX, saç bakımına özen gösteren insanların ilk aklına gelen markalardan biridir. “Baş döndüren dolgun saçlar” mottosuyla akıllara kazınan marka, senelerdir insanların saç bakım rutininde önemli yer tutar.
   BLENDAX erkek saç bakım ürünleri erkeklerin saç tipi ihtiyaçlarına ve sorunlarına özel geliştirilmiştir.
   BLENDAX Maya Özlü Şampuan, BLENDAX yasemin özlü şampuan markanın en çok tercih edilen ürünlerinden birkaçıdır.
   BLENDAX markası inovatif çalışmaları ve AR-GE araştırmalarına önem verir ve vizyonunu “kullanıcı memnuniyeti” üzerine odaklar.
   BLENDAX markasının saç bakım ürünlerini kaliteli alışverişin adresi dermoeczanem.com güvencesiyle online olarak ulaşabilir, avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.