Biopoint

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Biopoint Ürünleri

Biopoint ilk kez 1954 yılında kuaför salonlarında büyük beğeni toplayan her saç tipine uygun universal saç kremi ile kadınların saçlarına dokunmaya başladı. Perma işlemi sonrası saçlarda görülen etkilere karşı geliştirdiği güçlendirici formül, kuaför salonları tarafından büyük beğeni topladı ve vazgeçilmez bir ürün haline geldi. Biopoint 1985 yılında farklı saç tiplerine yönelik oluşturduğu saç bakım ürünleri serileri ile bir saç uzmanı haline geldi. Tüm Biopoint ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Biopoint Bakım Ürünleri
Biopoint ile birlikte kozmetik saç bakım kavramı doğdu. İtalyan tasarımı ve kalitesini her ürününde görebileceğiniz Biopoint markası, uygun fiyatları ve geniş ürün çeşitliliği ile saç bakımınız için yeni bir alternatif oluşturuyor. 60 yılı aşkın profesyonel tecrübe sayesinde en son teknoloji kullanılarak geliştirilen, Biopoint ürünleri etkili ve pratik ürünleri ile ilk kullanımdan itibaren saçlarınızda etkisine şahit olabilirsiniz. Son derece yüksek performans sergileyen ürünler, farklı saç tiplerine özel seçenekler sunar. Kendinize ait saç bakım rutinine sahip olmak isterseniz Biopoint ürünleri sitemizde sizleri bekliyor. Geniş ürün yelpazesi, kadınlara sunduğu çözüm önerileri ile Biopoint ürünleri dermoeczanem.com’da….
Güneş koruyucu yüz kremi, kompakt fondöten, nemlendirici duş kremi, vücut losyonu, vücut yağı spreyi, güneş koruyucu sprey, bukle belirginleştirici losyon, şampuan ve saç kremi, doğal saç boyaları, onarıcı şampuan, bakım kremi, arındırıcı bakım kremi gibi birçok Biopoint ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Biopoint Orovivo Saç Boyası 6.38 Fındık Çikolata
Karma, yağlı, kuru, hassas ve normal tüm cilt tipleri tarafından kullanılabilir. Amonyaksız geliştirilir. Saçlara doğal ışıltı kazandırır. Biopoint Orovivo Saç Boyası 6.38 Fındık Çikolata dermoeczanem.com’da…
Biopoint Güneş Koruyucu Yüz Kremi
Cildi güneş ışınlarından korumaya çalışır. Cildinde doğal bronzlaşmak isteyen kadınlar için özel geliştirilmiştir. Biopoint Güneş Koruyucu Yüz Kremi dermoeczanem.com’da…
Biopoint Sport&Swım Cap Bakım Kremi
Tüm saç tipleri tarafından kullanılabilir. Saçta deniz ya da havuzdan kaynaklı etkileri gidermeye çalışır. Biopoint Sport&Swım Cap Bakım Kremi dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor. Her saç tipine uygun geliştirilen Biopoint ürünleri dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.