Bağış Ürünleri

Bağış Ürünleri

   Bu kategoriden alacağınız ürünlerin tutarının tamamı Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ile Zonguldak Hayvan Hakları Derneğine bağışlanacaktır. İhtiyacınıza yönelik alacağınız her ürünle birlikte “Engelleri güzellikle kaldıralım ” sözünü destekleyebilir ya da aç bir sokak hayvanının karnını doyurabilirsiniz.
   Bağış ürünlerinde çeşitli markaların cilt bakım ürünleri yer alıyor. Kediler için tasma isimliği, plaj havlusu, makyaj çantasına bağış ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.
   Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz. Gelin hep birlikte bu güzelliğe ortak olalım. Bağış ürünlerine dermoeczanem.com ayrıcalığıyla her an her saniye sahip olabilirsiniz.

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.