Bağış Ürünleri

Bağış Ürünleri

   Bu kategoriden alacağınız ürünlerin tutarının tamamı Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ile Zonguldak Hayvan Hakları Derneğine bağışlanacaktır. İhtiyacınıza yönelik alacağınız her ürünle birlikte “Engelleri güzellikle kaldıralım ” sözünü destekleyebilir ya da aç bir sokak hayvanının karnını doyurabilirsiniz.
   Bağış ürünlerinde çeşitli markaların cilt bakım ürünleri yer alıyor. Kediler için tasma isimliği, plaj havlusu, makyaj çantasına bağış ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.
   Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz. Gelin hep birlikte bu güzelliğe ortak olalım. Bağış ürünlerine dermoeczanem.com ayrıcalığıyla her an her saniye sahip olabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.

Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.