Babalar Günü Hediyeleriniz Dermoeczanem’den

16 Haziran 2020

Babalar Günü Hediyeleriniz Dermoeczanem’den

Bu sene de Babalar Günü geldi çattı. 1910’dan beri her sene kutlanan Babalar Gününde babama ne alsam diye düşünen herkes için Dermoeczanem dopdolu bir liste hazırladı. Tek yapmanız gereken babanıza en uygun olan hediyeyi seçmek!

Babalar Günü Ne Zaman 2020?

Her yıl Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan Babalar Günü bu sene 21 Haziran Pazar günü kutlanacak. Peki siz babanıza ne hediye alacaksınız?

Babalar Günü Hediye Önerileri

Bu Babalar Gününde yıllarca sizin için emek vermiş ve size en güzel hediyeleri almış babanızı şımartmak ister misiniz? Öyleyse Dermoeczanem’in hediye önerilerine mutlaka bir göz atın.

 

1- Enerjisi Bitmek Bilmeyen Babalar İçin Pharmaton Vitality Takviye Edici Gıda

Enerjisi asla bitmek bilmeyen bir babanız varsa ama yaşı ilerledikçe bu enerjisini kaybetmeye başlamışsa, artık üzülmesine hiç gerek yok çünkü Pharmaton Vitality Takviye Edici Gıda babanızı en yorgun olduğu anda bile canlandıracak, her zamanki enerjisine geri döndürecek. Bundan daha iyi bir Babalar Günü hediyesi düşünülemez!

2- Bakımlı Babalar İçin; Lab Series Pro LS All In One Yüz Temizleme Jeli

Cildi derinlemesine temizleyen Lab Series Pro LS All In One yüz temizleme jeli sabahları tıraş öncesi ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulandığında cildi kir ve yağdan arındırır, sakalı yumuşatır ve temizler. Babanızın cildini yenileyecek ve sakallarına iyi gelecek bu ürüne mutlaka göz atın! Lab Series Pro LS All In One yüz temizleme jeli en iyi Babalar Günü hediyelerinden biri olmaya aday.

3- Saçlarını Seven Babalar İçin Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Saç dökülmesi erkekler için özellikle belli bir yaştan sonra büyük bir problem olabilir. Eğer babanız da saç dökülme sorunu yaşıyor veya saçlarının dökülmesinden korkuyorsa, Zigavus’un erkekler için saç dökülmesine karşı şampuanı Babalar Gününde babanıza alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri olacak!

4- Deodorantsız Yapamam Diyen Babalara Vichy Homme Erkekler İçin Terleme Karşıtı Deodorant

Yaz geliyor, roll on ve deodorant kullanımı özellikle yazın oldukça önemli. Eğer Babalar Gününde ne alacağınızı bilmiyorsanız Vichy Homme Erkekler İçin Terleme Karşıtı Deodorant güzel bir seçenek olabilir. Ne de olsa Babalar Günü tam da yaz gündönümünde, değil mi?

5- Babanızı Baştan Aşağı Yenileyecek Nuxe Men Duş Jeli

Erkekler için Nuxe Men duş jeli, sadece cilt değil, yüz ve vücudu da temizlemeye yardımcı oluyor. Nuxe Men duş jeli babanızın cildini ve saçlarını hem yenileyecek hem de nemlendirecek. Kokusuyla fark yaratan Nuxe Men Duş Jeli ve şampuan sayesinde babanıza bu babalar gününde tek kutuda iki farklı hediye vermiş olacaksınız!

6- Gizli Kahraman Babalar İçin Lab Series Skincare For Men Cilt Maskesi

Son birkaç aydır maskelerle oldukça içli dışlıyız, fakat bu seferki maskenin amacı cilt bakımı! Lab Series’in erkeklere özel yüz maskesi sayesinde babanızın cildini temizleyecek ve kirden arındıracak. Lab Series maske, Babalar Gününde babasına alışılmışın dışında ve yaratıcı bir hediye vermek isteyen herkes için ideal!

7 -Sakalsız Ve Temiz Bir Yüz Isteyen Babalar İçin Nuxe Men Traş Jeli

Eğer sizin de babanızın tercihi sakalsız ve temiz bir yüz ise, Nuxe Men Traş Jeli’nden daha iyi bir hediye düşünülemez! Babalar Gününde babanıza kocaman bir öpücük verirken sakallarının batmaması ve yumuşacık yanakları için Nuxe Men Traş Jeli tam da aradığınız hediye!

8- Güneşe Karşı Hassas Olan Babalar İçin Avene Reflexe Solaire Güneş Kremi SPF 50

Hassas cilde sahip bir babanız varsa Avene Reflexe Solaire SPF50 tam da babanıza göre bir güneş kremi. Avene Eau Thermale Reflexe Spf50 güneş ürünü, özellikle hassas ciltler için yüksek koruma faktörü ile koruma sağlamaya yardımcı olur. Babalar Gününde babanızı güneşın zararlı ışınlarından korumak isterseniz Avene Reflexe Solaire tam da size göre!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.