Alphanova

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Organik güneş sütü sprey
(0)
Alphanova Sun Bio Cosmos Spray SPF50 Kids 125gr
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Alphanova Ürünleri

Alphanova, 2008 yılında Türkiye pazarına girmiş bir Fransız markasıdır. Anne, bebek, çocuk ürünleri, güneş koruyucular, kişisel bakım ve anne bebek setleri üzerine üretim yapar. Marka sunulacak her ürünün en kaliteli olması gerektiğini savunur. “Kullanıcı memnuniyetini” misyonu olarak belirlemiştir.
Alphanova, Türkiye sahasında oldukça geniş pazar payına sahiptir. Alphanova ürünleri doğal kökenlidir ve ham maddesi organik tarımdan elde edilir. Alphanova ürünleri Cosme Bio ve ECOCERT sertifikalıdır. Bu sertifikalara sahip olabilmek için; markanın ürünlerinin ham maddesinin yüzde doksan beşi organik tarımdan gelmelidir. Paraben ve benzer koruyucu maddeleri içermeyen Alphanova ürünleri, insan cildinin pH’ına uygun geliştirilir.
Organik güneş kremi, temizleme mendili, temizleme jeli, temizleme sıvısı, ışıltılı kuru yağ, cilt temizleme jeli, göğüs ucu kremi, çatlak bakım kremi, saç bakım spreyi, duş jeli, banyo köpüğü, çocuklar için şampuan, duş jeli, buz aküsü, atopiye eğilimli ciltler için krem, nemlendirici süt, pişik kremi, yüz kremi, şampuan gibi birçok çeşide sahip Alphanova ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Alphanova Sun Bio Cosmos Spray
Suya dayanıklı geliştirilen bu ürün, çocukların cildini UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru ciltler için geliştirilmiştir. Alphanova Sun Bio Cosmos Spray dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Alphanova Eryzic Pişik Bakım Kremi
Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru cilt tipleri için geliştirilmiştir. Hipoalerjeniktir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Her bez değişiminde kullanarak bebeğinizin cildini rahatlatabilirsiniz. Alphanova Eryzic Pişik Bakım Kremi, dermoeczanm.com’da sizleri bekliyor.
Alphanova ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, cazip kampanyalar ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.