Bu kategoriden satın alacağınız ürünlerin tüm tutarı, Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Klübü Derneği'ne bağış olarak aktarılacaktır. Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Klübü, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu'na kayıtlı olup, başta oturarak voleybol olmak üzere engelli spor dallarında başarılı çalışmalar yürütmekte. Klübümüz ParaVolley Türkiye birinci liginde oynamakta. Şimdiden  desteğiniz için teşekkür ediyoruz. Hep beraber: "Engelleri Güzellikle Kaldıralım"

Türkiye Radyo Televizyon ( TRT ) 'un hazırladığı Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Klübü Derneği tanıtım videosu

Yapılan bağış tutunaklarını görüntülemek için tıklayınız.

Bağış Ürünlerine Geri Dön

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.