sadsad x
asdasd

Bu kategoriden satın alacağınız ürünlerin tüm tutarı, Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Klübü Derneği'ne bağış olarak aktarılacaktır. Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Klübü, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu'na kayıtlı olup, başta oturarak voleybol olmak üzere engelli spor dallarında başarılı çalışmalar yürütmekte. Klübümüz ParaVolley Türkiye birinci liginde oynamakta. Şimdiden  desteğiniz için teşekkür ediyoruz. Hep beraber: "Engelleri Güzellikle Kaldıralım"

Türkiye Radyo Televizyon ( TRT ) 'un hazırladığı Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Klübü Derneği tanıtım videosu

Yapılan bağış tutunaklarını görüntülemek için tıklayınız.

Bağış Ürünlerine Geri Dön

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.