x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Marka Listesi

Bu kategoriden satın alacağınız ürünlerin tüm tutarı, Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Klübü Derneği'ne bağış olarak aktarılacaktır. Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Klübü, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu'na kayıtlı olup, başta oturarak voleybol olmak üzere engelli spor dallarında başarılı çalışmalar yürütmekte. Klübümüz ParaVolley Türkiye birinci liginde oynamakta. Şimdiden  desteğiniz için teşekkür ediyoruz. Hep beraber: "Engelleri Güzellikle Kaldıralım"

Yapılan bağış tutunaklarını görüntülemek için tıklayınız.

1 2
1 2

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.