x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Markanın Menşei Ülkesi
Etken Maddeler
Fiyat Aralığı
Markalar
Marka Listesi

Akne Sivilce Ürünleri Hakkında Bilgi

  İnsan vücudunda çeşitli salgı bezleri bulunmakla birlikte bunlardan biri de yağ bezleridir. Bu yağ bezleri normalden daha çok yağ salgılarsa insanların vücudunda sivilce ve ya akne olarak isimlendirilen oluşumlar gözlenmektedir. Hiç hoş bir görünüme sahip olmayan bu akneler tıbbi yöntemlere başvurularak oluşumunun azalmasına yardımcı olur. 
 Akne sivilce ürünleri olarak özellikle krem, sprey, sabun gibi çok etkili ürünler dikkat çekmektedir. Akne sivilce ürünleri ile bu sivilce ve ya aknelerden kurtulmak mümkündür. www.dermoeczanem.com sitesinde çeşitli akne sivilce ürünleri satışı gerçekleştirilmektedir.

 

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.