sadsad x
asdasd
Akne Sivilce Ürünleri Hakkında Bilgi
İnsan vücudunda çeşitli salgı bezleri bulunmakla birlikte bunlardan biri de yağ bezleridir. Bu yağ bezleri normalden daha çok yağ salgılarsa insanların vücudunda sivilce ve ya akne olarak isimlendirilen oluşumlar gözlenmektedir. Hiç hoş bir görünüme sahip olmayan bu akneler tıbbi yöntemlere başvurularak oluşumunun azalmasına yardımcı olur. Akne sivilce ürünleri olarak özellikle krem, sprey, sabun gibi çok etkili ürünler dikkat çekmektedir. Akne sivilce ürünleri ile bu sivilce ve ya aknelerden kurtulmak mümkündür. www.dermoeczanem.com sitesinde çeşitli akne sivilce ürünleri satışı gerçekleştirilmektedir.
Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.
Oc8
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 390 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

La Roche Posay Hassas Ciltlere Daha İyi Bir Yaşam

Hassas cilt başlıca sorunlardan biri: günümüzde dünya genelinde hassas cilde sahip bir çok kadın, yaşamının belirli bir döneminde en az bir defa cilt hassasiyetini deneyimleyebiliyor. Bütün yaşlar için endişe verici: bebeklerden, yaşlılara. Hassas cilt özel bakıma ihtiyaç duyar. Eğer doğru bakım uygulanmazsa, hassas cilde sahip kişilerde hassasiyet eğilimli cilt oluşma ihtimali olabilir.

Güneşten Korunmanın En İyi Yolları

Dünyaya ulaşan 2 farklı güneş ışıması olan UVA ve UVB ışınları cilt kanserinden foto-aging dediğimiz güneş ışınlarına bağlı yaşlanmaya kadar bir çok olumsuzlukta rol alırlar. Zararlı ışınlar sadece Güneşe daha yoğun maruz kaldığımız deniz kenarında ya da havuz başında güneşlendiğimiz süre boyunca bizi etkiliyormuş gibi düşünürüz.

Shiseido Markasını Tanıyalım

Shiseido markası tüm dünyada en çok bilinen Japon Kozmetik markası olarak tanımlanabilir. Marka 1872 yılında Tokyo’nun Ginza bölgesinde kurulmuş. Kurucusu ise bir eczacı. Markanın kökeni de Eczacı Arinobu Fukuhara tarafından Japonya’da açılan ilk batı tarzı eczaneye dayanıyor.

Bade Natural Markasını Tanıyalım

Bâde, tasavvuf edebiyatında "Aşk" manasında kullanılır. Bu nedenle Bâde Natural’ i hayal ederken doğadaki saf ve temiz aşktan esinlenilmiş. Gelin hep beraber Bade Natural markasını tanıyalım. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.