Akne Sivilce Ürünleri Hakkında Bilgi
İnsan vücudunda çeşitli salgı bezleri bulunmakla birlikte bunlardan biri de yağ bezleridir. Bu yağ bezleri normalden daha çok yağ salgılarsa insanların vücudunda sivilce ve ya akne olarak isimlendirilen oluşumlar gözlenmektedir. Hiç hoş bir görünüme sahip olmayan bu akneler tıbbi yöntemlere başvurularak oluşumunun azalmasına yardımcı olur. Akne sivilce ürünleri olarak özellikle krem, sprey, sabun gibi çok etkili ürünler dikkat çekmektedir. Akne sivilce ürünleri ile bu sivilce ve ya aknelerden kurtulmak mümkündür. www.dermoeczanem.com sitesinde çeşitli akne sivilce ürünleri satışı gerçekleştirilmektedir.
Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.
Oc8
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 .... 9 10 11
Toplam 368 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 9 10 11
Blog Yazılarımız

Bade Natural Markasını Tanıyalım

Bâde, tasavvuf edebiyatında "Aşk" manasında kullanılır. Bu nedenle Bâde Natural’ i hayal ederken doğadaki saf ve temiz aşktan esinlenilmiş. Gelin hep beraber Bade Natural markasını tanıyalım. 

Doctor B Aktif Kozmetikleri

En iyi ve yenilikçi cilt bakım ürünlerini geliştirme ve tüketiciye ulaştırma konusunda kararlı olan DoctorB markası, ürünlerini güvenilir kaynaklardan yalnızca en kaliteli malzemeleri kullanarak kanıtlanmış sonuçlarla formülize etmiştir.

Dermokozmetik Nedir? Ne için Kullanılır ?

Dermokozmetik kelimesi, dermatoloji tıp dalı ile kozmetik kelimelerinin birleşiminden oluşan bir terimdir.  Genel anlamı ile belirli cilt problemlerinin düzeltilmesinde, cildin korunmasında, cilt konforunun sağlanmasında, yaşlılık belirtileri gibi sorunların önlenmesinde ya da hafifletilmesinde kullanılan ürünleri ifade eder.

Mustela Başarı öyküsü

Mustela markası hem anne ürünleri hem de bebek ürünleri alanında ülkemizde ve dünyada en önde gelen markalardan biri. Gelin Mustela başarı hikayesine birlikte göz atalım. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.