x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.

Müşterilerimizin Dikkatine;
27 Eylül 2016 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan yönetmelik gereği, yasal olarak Kozmetik ürünlere taksit yapılamamaktadır. Sitemizden kredi kartı ile tek çekim, havale ya da kapıda ödeme seçenekleri ile alışverişinize devam edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız. 

Dermoeczanem.com, tüm dünyada kabul görmüş ve kendini kanıtlamış cilt bakımı, saç bakımı, makyaj, vücut bakımı ve anne bebek ürünleri konularında uzmanlaşmış markalara ait Dermokozmetik ürünler ve Kozmetik ürünleri uygun fiyatavantajlı kampanyalar ve özel fırsatlarla en hızlı ve en güvenli şekilde sizlere sunmayı amaç edinen online Dermokozmetik satış sitesidir. Sitemizde Dermokozmetik ürünleri ile birlikte, kaliteli kozmetik markaları, doğal-organik ve mineral makyaj ürünleri, anne bebek ürünleri, parfümler, takviye edici gıdalar ve saç bakım ürünleri sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizin tamamı Eczane yada resmi distribütör kaynaklıdır. Satışa sunulan ürünlerimizin tazeliği, güvenli koşullarda saklanmış olması, Orijinal ürünler olması konularında Firmamız %100 Garanti vermektedir. Sitemizde sunulan tüm ürünler faturalı olarak gönderilmektedir. 
 

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.