The Organic Pharmacy
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Reyonlar
Abcderm
Absolute Care
Aisha
Alessandro
Anna gaspi
Aubrey
Auriga
Avalon Organics
Avene
Babe Ürünleri
Babe Pediatri
Barielle
Bella B
Beter Make Up
Bettina Barty
Bioder Ürünleri
Bioderma
Biopelle
Bioxcin
Bliss
Burt's Bees
Bübchen
Caudalie
Chicco
Clarins
Clinerience
Clinique
Color&Soin
Coola
Cosmed
Couleur Caramel
Cumlaude Lab
Darphin
DCL Ürünleri
DDF Ürünleri
Dead Sea Spa Magik
Deborah
Derma E
Dermaceutic
Dermaheal
Dermalogica
DermaPlus MD
Dr.Murad
Dr.Scheller
Ducray
Druide
Endocare
Estee Lauder
Exuviance
Farmona
Filorga
Figs & Rouge
Fito Vision
Freeman
Hamadi
Hamilton
Herbatint
Heliocare
Huiles Baumes
Ida-Kew
Idc Ürünleri
Isıs Pharma
Jane İredale
Janssen Organics
J.f Lazartigue
John Frieda
John Masters Organics
Klorane
Klorane Bebe
Lansinoh
Lancome
Lierac
Mac Makyaj
Mavala
Meso Medica
Mineral Fusion
Mustela
Mychelle
Nature's
NeoStrata
Nesti Dante
Noviderm
Nuxe Ürünleri
Organique
Organix Saç
Perricone MD
Phyto Saç
Priori
Pupa Milano
Rausch
REN Ürünleri
Retinol
Sally Hansen
Sebamed
Shiseido
Skincode
Solante
Soskin
Stherb
StriVectin
Synchroline
SVR
Teoxane
The Organic Pharmacy
Toni&Guy
Topicrem
Ultrasun
Uriage
Vichy
YoungBlood
Zigavus
Zorah
Ağız-Diş Bakımı
Anne ürünleri
Emzirme ve göğüs bakım ürünleri
Bebek Ürünleri
Cinsel Sağlık 18+
Cilt Bakımı
Dermokozmetik
Güneş Ürünleri
Hamilelik Çatlakları
Hediyeli Setler
Makyaj Ürünleri
Parfüm-Deodorant
Saç Bakımı
Vitamin-Sağlık
Vücut Bakımı
Lens Solusyonları
Medikal Ürünler
Ortopedik-Anotomik Terlik
Haftanın Ürünleri
Bizden Haberler
Tüm Haberler
Ana Sayfa Vichy
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster A´dan Z´ ye Listele Ucuzdan Pahalıya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Marka
Promosyonlu Tümü
1 2 3 4
[1/4]

Vichy Ürünleri

 Fransa’nın Vichy Bölgesindeki termal kaplıcalar ilk önce Gallo-Romalılar tarafından keşfedilmişti.  Yüzyıllar boyunca şifa amaçlı kullanılan bu Vichy Kaplıcaları bu sayede saygın bir üne sahip olmuştur.

Cilt Fizyolojisi Hakkında Derinlemesine Bilgi:

Vichy markasının yüzyıllara dayanan bu köklü birikimi , ve yüksek teknolojiyi kullanarak dermatolojik uzmanlığa yaptığı katkılar , bir çok başka markanın da kalbinde yer alan özel bir gurur kaynağıdır. Her yıl yeni çığırlar açan buluşlar yapmak yenilikçi dermokozmetik formüller geliştirmek ,cilt bakımı ve cilt problemleri için hedeflenen çözümleri sunmak Vichy’nin gelişim politikasının ana temelini oluşturur.

Yenilikçi Teknoloji

Tıp uzmanları ve eczacılardan oluşan küresel  araştırma ekibi ağı ile Vichy cilt sağlığı stratejisinde her bir ürünün bir yenilikle, her yeni aktif maddenin yeni bir keşifle sunulması ve her bir Vichy ürününün eşsiz bir dokunuşa sahip olması firmanın vazgeçilmez prensiplerinden bir kaçıdır.  Çoğu markada olduğu gibi aynı ürünler değişik formalarda , yeniden kullanıma sürülmez.

Kanıtlanmış Etkinlik Teminatı

Vichy sürekli kendini güncellemek, etkinlik ve güvenlik açısından kusursuz olabilmek için, her yıl 200 üzerinde klinik araştırma ve 5000 kişiden fazla deneme yapar. Vichy ürünleri bu sayede etkin ve güvenilir olmaya devam eder.

Güvenlik Sözü

Cilt hayati bir organımızdır. Vichy cildinize hak ettiği saygıyı ve önemi gösterir. Tüm Vichy ürünleri dünya standartlarının da ötesinde kurumsal öz prensipleri  doğrultusunda kapsamlı dermatolojik testlerden geçirilir. Allerji, komedon etkisi  toksisite ve uzun süreli kullanımda oluşabilecek yan etkiler açısından tüm testler sürekli tekrarlanır. En hassas cilt üzerinde bile Vichy Termal Suyunun yatıştırıcı etkisi ile güçlendirilmiş dermokozmetik formüller  etkinlik ve güvenlik  başarısına haizdir.

Vichy Markasının tarihçesine gelince:

Marka parlak ve vizyoner kişiliğe sahip  Vichy Termal Tedavi Merkezi Tıbbi Direktörü  Dr Haller tarafından 1931 yılında oluşturuldu.  Dr. Haller güzelliğin sadece sağlıklı insanda ve sağlıklı bir ciltte ancan söz konusu olabileceğine inanıyordu.  Bu inanç ve hedefler doğrultusunda oluşan Vichy markası cildin sağlıklı olması ve sağlığını korumakla beraber daha güzel bir görünüme kavuşmasını amaçlayan modern cilt bakımı olgusunun  öncüsü olmuştur.  Termal suyun cilt üzerindeki olumlu etkilerini bilimsel metotlar ile cilt bakım ürünlerine aktaran Vichy markası tüm dünyada bu konuda lider olmayı sürdürmüştür.

Vichy gelişmiş dermatolojik maddeler, patentli teknolojileri ve nadir mineraller bakımından çok zengin doğal Vichy Termal Suyunun gücünü, yenilikçi yöntemlerle bir araya getiriyor. Termal sular bir çok coğrafik ve jeolojik etkenlerin bir araya gelmesi ve suyun eşsiz etkisi ile on binlerce yılın getirdiği bir nimet olarak doğanın bize takdim ettiği mucizelerdir.  Termal sular taklit edilemez formüllere sahiptirler. Vichy termal suyunun şifalı etkileri 26 ayrı klinik test ile kanıtlanmıştır.  Vichy Termal suyunun  yer altındaki yolculu 4500 metre kadar derinlere ulaşır. Milyonlarca yıl önce oluşmuş yer altı tabakalarında bulunan nadir eser elementlerin bulunduğu bölgeden basınç altında ve, magmanın etkisi ile ısınarak  geçen su , minerallerce zenginleşerek yer yüzüne doğru yolculuğuna devam eder.  Bu sayede 15 temel mineralden oluşan eşsiz kombinasyonuna  kavuşur  .  Yüzeye doğru yaklaştıkça soğuyan su, yeryüzüne  27,3 ° C sıcaklıkla ulaşır.  Demir, potasyum, kalsiyum, manganez, silisyum, bakır gibi bin yıllık mineralleri ile aşılanmış olur , florin, lityum, brom ve stronsiyum olarak nadir eser elementler açısından zengindir. Cilt üzerinde yatıştırıcı, anti-enflamatuar ve onarıcı etkilere sahiptir.

Vichy ürünleri birkaç önemki grup cilt bakım ürünleri serisine sahiptir.  Cilt bakımı alanında ürünler geliştiren birçok farklı marka bulunmakla beraber bunların içerisinde Vichy markası çok eski zamanlardan beri üretim sağlayan firmaların başında gelmektedir. 1931 yılında ilk üretimini gerçekleştiren bu Fransız kökenli firma o tarihten bu yana devamlı olarak cilt bakımı konusunda yenilikler geliştirmektedir. Alanının öncüsü niteliğindeki vichy markası özellikle Vichy Laboratuarları'nda ambalajladığı özel patentli Doğal Vichy termal suyu etkisi ile gerek bayan gerekse erkek cilt bakımı alanında devrim gerçekleştirmiştir. Thermal suyun yatıştırıcı  onarıcı ve destekleyici özellikleri ve faydalı mineraller açısından zengin olduğu eskiden beri bilinmekte ve bakım amaçlı kullanılmakta. Temel cilt bakımının yanında temizleyici bakım, yüz ve vücut bakımı, anti aging bakım, saç bakımı ve güneş koruyucu alanlarında üretilmiş olan Vichy ürünleri www.dermoeczanem.com adresinden temin edilebilmektedir. Dermoeczanem.com online dermokozmetik ve sağlık ürünleri alanında güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir şirkettir.

 1 2 3 4
[1/4]

Sitemizde satılan ürünlerin tamamı güvencelidir. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com , Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, mineral makyaj, hamile Çatlak kremi satan online eczane dermokozmetik alışveriş sitesidir.  

!-- Yeniden Pazarlama Etiketi için Google Kodu -->